Astrologinė prognozė ateinantiems metams – Vandens tigro metams

AVINAS

Avinams 2022-ieji metai bus persilaužimo laikotarpis: jūs suprasite, jog tai, ko siekėte visus ankstesnius metus, gali nebeturėti jokios reikšmės. Jūs įgysite psichologinę laisvę, pradėsite klausyti savęs ir paisyti savo interesų. Žmonių, su kuriais bendraujate, ratas gali pasikeisti, tai bus sunku išgyventi, bet patikėkite, už tai bus dosniai atlyginta – galbūt pergalėmis meilės fronte.

JAUTIS

Jaučiai ateinančiais metais atsidurs kryžkelėje: bus du variantai, kuriuo keliu pasukti. Omenyje turimos absoliučiai visos gyvenimo sritys. Reikės paklausyti arba širdies, arba proto. Ką pasirinkti – spręsite jūs, bet 2022-ieji tikrai neleis jums liūdėti ar dėl ko nors apgailestauti. Sėkmė lydės tiek kopiant karjeros laiptais, tiek mezgant santykius. Beje, šie kontaktai gali būti ir tarptautiniai.

DVYNIAI

Dvyniams ateinančiais metais žvaigždės žada gerą sveikatą: išsispręs visos problemos, lydėjusios ne vienus metus. To paties gali tikėtis visa jūsų šeima: negandos išsisklaidys, atrodys, kad jų nė nebuvo. Bet štai darbe galite susidurti su kliūtimis: reikėtų pagalvoti, kiek jums svarbi karjera, ir suvokti, ar verta keisti veiklos sritį. Galite netikėtai sulaukti didelio palikimo.

VĖŽYS

Vėžiams 2022-ieji atneš ne tik naujų įdomių pažinčių, bet ir sužeis Amūro strėle. Turėsite galimybę arba rasti naują antrąją pusę, arba sureguliuoti visus nesutarimus su dabartiniu partneriu. Pasikeis ir jūsų būdas, atskleisite naujus savo talentus. Viena svarbiausių problemų ateinančiais metais – kaip surasti balansą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo.

LIŪTAS

Liūtams ateinantys metais bus sėkmingi verslo ir karjeros požiūriu. Jūsų finansinė padėtis sparčiai gerės, realizuojant vykusius projektus. Turėsite įvairių sumanymų, kurie bus teigiamai įvertinti. Neabejotinai galite tikėtis paaukštinimo. Bet per šiuos laimėjimus galite apleisti kitas gyvenimo sritis, tad stenkitės išsaugoti balansą. Vasarį jūsų laukia pažintis su charizmatišku žmogumi.

MERGELĖ

Mergelės 2022-aisiais turi atidžiai kontroliuoti savo žodžius ir veiksmus, kad neužgautų artimųjų. Dėl to gali sumažėti žmonių, su kuriais bendraujate, ratas, astrologai neatmeta ir vienatvės akimirkų tikimybės. Jūs turėtumėte pakeisti savo požiūrį į aplinkinius, apsvarstyti praėjusių metų poelgius. Bet patikėkite: po jūsų atliktos išsamios analizės Vandens tigras jums tikrai dovanos puikią nuotaiką ir įdomių pažinčių.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės, jūsų žodis 2022 metais – stabilumas. Jūsų laukia absoliučiai ramūs ir malonūs šiokiadieniai. Artimieji bus laimingi ir sveiki, seni draugai bus su jumis, antroji pusė jus mylės, ir šis jausmas bus abipusis, o finansinė pagalvė bus tikrai minkšta. Tai bus atokvėpio metai, tokia perkrova jums tikrai reikalinga. Astrologai jums pataria tolerantiškai vertinti permainas.

SKORPIONAS

Skorpionai ateinančiais metais gali atskleisti savo naujus talentus: gal jums patinka dainuoti ir šokti? Nesidrovėkite ir ryžkitės, juk 2022-ieji žada sėkmę! Kitąmet neverta savęs riboti, išnaudokite visas atsiveriančias galimybes! Galbūt naujas jūsų pomėgis netgi duos pajamų ir virs plataus masto verslu. Jūsų laukia naujos pažintys ir dideli pirkiniai.

ŠAULYS

Šauliai turėtų daugiau dėmesio skirti savo sveikatai: 2022-aisiais rūpinkitės savo organizmu ir atlikite visus reikiamus tyrimus. Iki šiol per mažai rūpinotės savimi, pats metas pakeisti šį lengvabūdišką požiūrį. Gal vertėtų atsisakyti kavos ir energinių gėrimų. Bet kartu astrologai garantuoja, kad ateinančiais metais jūs puikiai jausitės, o šalia bus patikimas partneris, kuris jus tikrai padarys laimingą.

OŽIARAGIS

Ožiaragiams 2022-ieji žada daug staigmenų: įvyks tai, ko jūs tikrai nesitikite. Permainų vėjas jus nuneš toli toli, tad pirmyn, patirkite naujų nuotykių! Jus gali sudominti tokios veiklos sritys, kaip verslas, žurnalistika ar netgi dizainas. Galite drąsiai jų imtis, nes aplinkiniai jus tikrai palaikys. Ožiaragiai Vandens tigro metais gali atsipalaiduoti ir nebūti tokie rimti. Jei ieškote partnerio, nuleiskite reikalavimų kartelę.

VANDENIS

Vandeniams 2022-aisiais gali iškilti finansinių sunkumų. Bet neskubėkite pulti į neviltį: jie laikini, ir jei pakankamai stengsitės, per kelis mėnesius nuo minuso pereisite prie riebaus pliuso. Bet jei nesiimsite žygių ir viską paliksite savieigai, metai gali virsti didele prastova. Asmeninis gyvenimas pasikeis į gerąją pusę, jeigu daug keliausite. Mokykitės užsienio kalbų arba užsirašykite į jojimo kursus.

ŽUVIS

Žuvims 2022-ieji žada daug likimo dovanų: jūsų laukia įdomios kelionės ir atradimai. Mėgausitės gyvenimu ir išplėsite savo akiratį. Partnerystės santykiuose vyraus harmonija, bet daugiau dėmesio skirkite karjerai ir išspręskite visus nebaigtus klausimus. Būkite ryžtingesni, šalin dvejones, praneškite pasauliui apie savo išskirtinumą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: