Astrologinė prognozė gruodžio 25–26, šv. Kalėdų dienoms

AVINAS. Jeigu po šv. Kūčių vakaro naktis praeis ramiai, be pavojingų nuotykių ar situacijų, tai šv. Kalėdų dienos bus jaukios, gurmaniškos, kupinos gerų emocijų.

JAUTIS. Kalėdinės dovanos, sveikinimai šį kartą jus veiks ypač stipriai. Regis, ir patys demonstruosite originalumą, išmonę gamindami šventinius patiekalus ar dovanėles.

DVYNIAI. Šiomis dienomis jums ypač norėsis ilsėtis, atsipalaiduoti nesukant galvos nei dėl patiekalų, nei dėl sveikinimų. Galbūt dėl vienos ar kitos priežasties izoliuositės, nekaip jausitės arba tiesiog nesinorės jokio šurmulio.

VĖŽYS. Pagaliau pasijusite atsigavę, norintys bendrauti su draugais ir pažįstamais. Galimos malonios staigmenos, virtualios pažintys. Tikriausiai sulauksite dėmesio iš žmogaus, kuriam esate neabejingas.

LIŪTAS. Jeigu ryžotės išvykti švęsti šv. Kalėdų toliau nuo namų, veikiausiai susidursite su problemomis. Žymiai saugiau būtų virtualiai bendrauti su platesniu pasauliu. Tiesa, netgi švenčiant nelabai pavyks išvengti kalbų apie darbą, globalius įvykius.

MERGELĖ. Realiai arba virtualiai pabuvosite toli nuo rutinos, pabendrausite su retai matomais žmonėmis ar nepažįstamais pašnekovais. Galima įdomi informacija, intriguojama pažintis.

SVARSTYKLĖS. Gana prieštaringos bus šios šventinės dienos. Viena vertus, galimi netikėti praradimai, nuostoliai. Kita vertus, tikėtini ypatingi vidiniai potyriai ir atradimai, įžvalgos. Suvoksite, kokių pokyčių negalite išvengti arba kokių turite siekti.

SKORPIONAS. Šventės bus smagesnės, jeigu sugebėsite toleruoti aplinkinių, ypač artimiausių žmonių nuomones, skonį. Neprovokuokite konfliktų. Geras sutarimas – svarbiausia sąlyga, kad šios dienos būtų jungiančios, o ne griaunančios.

ŠAULYS. Šios šventės bus nelabai šventiškos, jeigu turite dirbti arba negaluojate. Jeigu visgi turite galimybę šventiškai atsipalaiduoti, tai jauskite saiką vaišindamiesi, rinkitės tik kokybišką maistą.

OŽIARAGIS. Jeigu artimųjų problemos jūsų emociškai ir fiziškai neišsunkė, tai šventes gali pavykti praleisti smagiai, nuotaikingai. Galite sulaukti staigmenų iš vaikų ar gerbėjų.

VANDENIS. Šias dienas geriausia būtų praleisti namuose, apsiribojant asmenine erdve ir įprastine šeimos narių draugija. Pasigaminkite ką nors pagal naują originalų receptą, virtualiai pabendraukite su giminėmis.

ŽUVYS. Labai tikėtina, kad jūs neišvengsite svečių, net jei esate linkę saugiai likti namuose. Jei ne giminės, tai kaimynai, draugai norės su jumis susitikti, aplankyti arba pasikviesti jus pas save.

Geros dienos!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: