Ataskaitos susirinkimuose aptarti rezultatai

Kovo 27 dieną Panevėžio rajono Piniavos kaimo bendruomenėje vyko ataskaitos susirinkimas. Į jį atvyko ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio rajono policijos komisariato viršininkas Darius Pliavga.

Jis susirinkusiems pristatė kriminologinę situaciją Panevėžio rajone, pabrėžė, kad Piniavos kaime nerimą kelia daug vagysčių, ragino bendruomenės narius aktyviau burtis į saugios kaimynystės grupes, padėti užkirsti kelią teisės pažeidimams, mažinti nusikaltimų, saugoti savo ir kaimyno asmeninį turtą. D. Pliavga akcentavo, kad itin svarbu puoselėti bendruomeniškumą, kurti gerus tarpusavio santykius.

Susirinkimo metu diskutuota apie gyventojų pasitikėjimą policija. Kaimo bendruomenė, net ir keli daugiabučio gyventojai, turintys tikslą gyventi saugiai, gali būti svari jėga ir puiki pagalba policijai kovojant prieš nusikalstamumą. O padedant policijai, padedama ir sau.

Be to, gvildentos saugumo problemos, aptarti būdai, galintys padėti gerinti situaciją – užtikrinti saugią aplinką gyvenamoje teritorijoje. Piniavos bendruomenės nariai dalijosi įžvalgomis – pasakojo apie pastebėtus įtartinus asmenis, transporto priemones.

D. Pliavga susirinkusiems priminė saugaus eismo taisykles, o aktyviems bendruomenės nariams padėkojo už pilietiškumą.

Panevėžio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus bendruomenės pareigūnė Ingrida Januškevičienė tą pačią dieną aplankė Garuckų kaimo bendruomenę ir dalyvavo jos ataskaitos susirinkime. Pareigūnė informavo apie 2014 metais registruotus nusikaltimus, apžvelgė kriminogeninę situaciją Ramygalos seniūnijoje, konsultavo gyventojus jiems rūpimais teisėtvarkos klausimais.

Be to, aptartos problemos, kurias I. Januškevičienė skatino spręsti visiems drauge. Ragino aktyviau burtis į saugios kaimynystės grupes ir siekti tikslo – saugios aplinkos, pilietiškumo ir glaudžių, draugiškų santykių bendruomenėje.

 
Karolina Miganovičienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: