Atidaryta nauja „Neste“ automatinė degalinė Jonavoje

Automatinių degalinių tinklas „Neste“ plečia veiklą šalyje ir Jonavos rajone atidaro naują degalinę. Tai jau 77-oji tinklo degalinė Lietuvoje, į jos įrengimą įmonė investavo beveik milijoną eurų.

Artimiausiu metu naujos „Neste“ degalinės taip pat pradės veikti Radviliškyje bei autostradoje Vilnius-Klaipėda. Iki šių metų pabaigos bendrovė planuoja atidaryti iš viso 6 naujas degalines.

„Naujai pastatyta ir patogiai įrengta automatinė degalinė Jonavoje veiks visą parą. Esame tikri, kad naudodamiesi savitarnos paslauga, vairuotojai galės sutaupyti laiko bei degalų įsipilti greitai, patogiai ir už konkurencingą kainą“, – teigia „Neste Lietuva“ generalinis direktorius Markus Lindkvist.

Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius pozityviai vertina naują investuotoją ir tikisi, kad išaugusi konkurencija atneš naudą rajono gyventojams.

„Ekonominė situacija Jonavos rajone gerėja, daugėja investicijų, plečiasi paslaugų spektras. Dėl atėjusių naujų verslų labiausiai laimi vietos gyventojai, kurie dėl augančios konkurencijos gali tikėtis aukštesnio lygio paslaugų ir palankesnių kainų“, – įsitikinęs meras.

Kaip pasakoja „Neste Lietuva“ vadovas, naujos degalinės atidarymo planus pakoregavo vis dar sudėtinga situacija, išliekanti dėl COVID-19 pandemijos. Atsakingai laikantis karantino ribojimų ir siekiant užtikrinti lankytojų saugumą, atsisakyta iškilmingos atidarymo šventės. Vietoje jos klientų laukia specialios degalų kainos atidarymo metu.

„Saugumas yra kertinė „Neste“ organizacijos vertybė, todėl dedame daug pastangų, užtikrindami saugumą degalinėse ir siūlydami paslaugas su minimaliu kontaktu“, – pabrėžia M. Lindkvist.

Kaip ir visose „Neste“ tinklo degalinėse šalyje, taip ir naujoje degalinėje Jonavos rajone klientai galės  saugiai naudotis savitarnos paslaugomis, pildami degalus ir atsiskaitydami mokėjimo terminaluose nemokamai pasinaudoti vienkartinėmis pirštinėmis ir dezinfekciniu skysčiu rankoms.

Patogiai ir saugiai atsiskaityti už įsipiltus degalus klientai galės grynaisiais pinigais, banko bei „Neste“ mokėjimo kortelėmis, taip pat „Neste“ mobiliąja programėle.

Bendrovė „Neste Lietuva“ atstovauja Suomijos korporaciją „Neste“, kuri pasaulio mastu teigiamai įvertinta dėl pasiekimų mokslinių tyrimų srityje bei savo veiklos orientavimo į kokybiškų, inovatyvių ir aplinkai draugiškų degalų gamybą iš atsinaujinančių žaliavų.

„Neste“ ne vienerius metus iš eilės patenka į tvariausių pasaulio įmonių ketvertuką, o šiemet vartotojų buvo pripažinta tvariausiu prekės ženklu degalų kategorijoje Lietuvoje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: