AINA.LT nuotr.

Atnaujinta Panevėžio ledo arena duris atvers šių metų pabaigoje

Planuojama, kad Panevėžio ledo arena duris atvers jau šių metų pabaigoje. Įstaigos veiklą sustabdė prieš porą metų prasidėjusios FINA standartus atitinkančio baseino statybos, rašo portalas VE.LT

„Ledo arena tikrai pradės veiklą, bet šitame modernaus baseino statybos etape, negalime to padaryti – ledo arena patenka į statybų aikštelę. Arena liks toje pačioje vietoje, tik bus padarytas kitas įėjimas. Šiai žiemai ledo arenos paruošti nespėjome, bet besibaigiant rudeniui, planuojame, kad arena atvers duris. Beje, parengiamieji darbai arenoje vyksta“, – pasakojo Ž. Užtupaitė.

Panevėžio sporto centro direktorius Saulius Raziūnas portalui paskakojo, kad kol vyksta baseino statybos, daug darbų atlikta ir ledo arenoje.

„Įvestas šaltas ir karštas vanduo, sutvarkyta kanalizacijos sistema, suremontuota arenos apšvietimo sistema. Be to, sutvarkytas ledo šaldymo agregatas, pasidarėme vartų projektą, jie bus įrengti kitoje vietoje. Aptarta, kiek kainuos ir kurioje vietoje įrengti įvažas į areną, nes kur anksčiau buvo įvažos, jos naudojamos baseino statybos reikmėms“, – sakė Sporto centro vadovas.

Pasak jo, iki arenos veikos atnaujinimo būtina paruošti aikštę ledui išlieti.

„Dar reikia padaryti vartus, kad būtų patogu įeiti į pačią ledo aikštę, nes įėjimas bus kitoje vietoje. Turime įrengti takus aplink ledo aikštelę, kad būtų patogu lankytojams. Privalome įrengti mobilias patalpas, skaičiuojame, kaip geriau, ar tokias patalpas pirkti, ar išsinuomoti. Viskas priklausys nuo turimų finansų, nes dar reikia pagalvoti apie ledo priežiūros techniką“, – aiškino S. Raziūnas ir teigė, kad Panevėžio ledo arenos atnaujinimas kainuos apie 80 tūkst. eurų.

ELTA (ELTA)


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: