Atnaujintoje „IKI“ Panevėžyje – dar didesnis dėmesys patogiam apsipirkimui

Šiandien, rugsėjo 24 d. Panevėžyje, adresu Ukmergės g. 18, po rekonstrukcijos darbų atidaryta atnaujinta prekybos tinklo „IKI“ parduotuvė, kuri pirkėjams bus dar patogesnė. Taip pat didelis dėmesys skirtas šviežių prekių skyriams, kurie buvo gerokai praplėsti. Plačiausią tinklą Lietuvoje valdanti įmonė „Palink“ į tinklo parduotuvės atnaujinimą investavo 190 tūkst. eurų.

 

Atsižvelgiant į pirkėjų poreikius atnaujintoje parduotuvėje buvo gerokai išplėsti šviežių prekių skyrių plotai. Juose pirkėjai ras gausesnį šviežių vaisių ir daržovių, pieno produktų, mėsos bei žuvies asortimentą. Taip pat dvigubai praplėstas ir sveriamos kulinarijos skyrius, čia pat parduotuvėje ir toliau kasdien bus kepama šviežia duona ir bandelės. Parduotuvėje įkurtas ir naujas šviežių salotų baras.

„Pagrindinis mūsų tikslas – užtikrinti pirkėjams kuo patogesnį apsipirkimą mūsų parduotuvėse. Todėl atnaujindami parduotuvę išplėtėme šviežių prekių asortimentą, pakeitėme prekių išdėstymą bei pasiūlėme kitus pirkėjams patogius sprendimus. Pavyzdžiui, nuo šiol siūlome jiems salotų barą, kuriame jie galės salotas susikomplektuoti patys pagal savo pomėgius“, – kalba prekybos tinklo „IKI“ Marketingo departamento vadovė Lina Muižienė.

Parduotuvėje be jau paminėtų naujovių taip pat atsirado ir vytintų mėsos gaminių, jūros gėrybių, o žuvies asortimentą papildė rūkyta žuvis. Pirkėjų laukia ir platesnis sūrių pasirinkimas. Parduotuvėje, kurios prekybos salės plotas – 1054 kv. m., darbuosis 43 darbuotojų komanda.

Daugiausiai parduotuvių turintį prekybos tinklą „IKI“ valdanti UAB „Palink“ nuo šių metų pradžios atidarė 2 naujas ir rekonstravo 10 „IKI“ tinklo parduotuvių. Pernai į savo tinklo plėtrą Lietuvoje „Palink“ investavo daugiau nei 12 mln. eurų. Atidarytos 2 naujos ir rekonstruotos 23 parduotuvės.

Prekybos tinklui „IKI“ šiuo metu Lietuvoje priklauso 238 „IKI“, „IKI Cento“ ir „IKI Express“ parduotuvių daugiau nei 60-yje Lietuvos miestų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: