Maxima nuotr.

Atsinaujinusi „Maxima“ kviečia anykštėnus ir miesto svečius

Anykščių miesto centras vėl gyvybingas  balandžio 16 d. prekybos tinklas „Maxima“ A. Baranausko a. 4 atidarė pasikeitusią, modernią vieno X parduotuvę. Joje apsipirkti suskubo didžiulis anykštėnų būrys. Savo mėgstamos apsipirkimo vietos pasiilgę gyventojai su šypsenomis dalino komplimentus šviesioms ir jaukioms erdvėms.

„Į Anykščių centre esančią „Maxima“ parduotuvę užsuka ne tik anykštėnai, bet ir miesto svečiai. Poilsiautojams tai išties patogi vieta įsigyti užkandžių ar gaivinančių gėrimų, tuo tarpu vietiniai gyventojai ne tik apsirūpina reikalingiausiomis prekėmis, bet ir susitinka su pažįstamais. Po keturis mėnesius vykusio atnaujinimo parduotuvės plotas yra mažesnis nei pirkėjai buvo įpratę, tačiau būtiniausių prekių kasdieniams apsipirkimams tikrai užteks. Didesniems savaitiniams apsipirkimams pirkėjus kviečiame į gruodžio mėnesį Kalno g. duris atvėrusią dviejų X „Maxima“ parduotuvę. Džiaugiamės, nes Anykščių miesto centras ir vėl šurmuliuoja“, – pasakoja Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Po atnaujinimo vėl duris atvėrusioje „Maximoje“ pirkėjus pasitiks šviežių bandelių kvapas, paruošti kulinarijos gaminiai, šviežios mėsos ir žuvies asortimentas, kruopščiai atrinktas sezoninių vaisių ir daržovių pasirinkimas – kaip iš močiutės daržo.

Kulinarijos ir konditerijos gaminiai atnaujintoje „Maximoje“ siūlomi supakuoti, tai padės išvengti eilių ir palengvins pirkėjų apsisprendimą.

Iškilusius klausimus pirkėjams padės spręsti ir jais rūpinsis 18 darbuotojų. 8 darbuotojai įmonėje dirba ilgiau nei dešimt metų. Atšviežintos parduotuvės prekybinis plotas yra 433,2 kv. m, o bendrasis plotas siekia 1030,7 kv. m. Čia bus įrengtos 4 paprastos ir 4 savitarnos kasos. Parduotuvė pirkėjų lauks kasdien nuo 8 val. iki 22 val.

Atidarymo savaitės pasiūlymai – galimybė taupantiems

Pirmieji atnaujintos parduotuvės lankytojai atidarymo leidinyje nurodytas prekes galės įsigyti net iki 50 proc. pigiau. Visa informacija ir pasiūlymai yra skelbiami specialiame atidarymui skirtame leidinyje, kurį galima rasti parduotuvėje bei internete: www.maxima.lt/leidiniai/atidarymas-x888.

Be to, apsipirkdami bent už 30 eurų, pirkėjai galės įsigyti vieną indų ploviklio FAIRY LEMON (450 ml) pakuotę beveik „už ačiū“ – tik už 1 ct. Perkantys už 60 eurų galės įsigyti dvi pakuotes po 1 centą, o išleidusieji 90 eurų ir daugiau – net 3 FAIRY LEMON pakuotes po 1 centą. Akcija taikoma galutinei pirkinių krepšelio sumai – jau pritaikius visas tuo metu galiojančias nuolaidas ir tik pasinaudojus „Ačiū“ kortele.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: