Atsisveikinimo tekstai iš tribūnos NEVĖŽIS…

Gegužės, birželio mėnesiais baigiasi pavasaris, perduodamas visas teises vasarai. Gamtoje tai reiškia kaitą, judėjimą, laiko rato sukimąsi. Tais mėnesiais su mūsų projektu „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna NEVĖŽIS“ atsisveikina abiturientai. Todėl, matyt, bus teisinga jų kūrybai užleisti  tribūną ir gegužę, ir birželį.

Šiandien NEVĖŽYJE nebe pirmąkart svečiuojasi abiturientas Dominykas Markevičius iš Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos, taip pat nebe pirmą kartą Penktosios gimnazijos jaunoji kūrėja Ieva Simanavičiūtė, jau, beje, išleidusi savo pirmąją knygelę, ir Grėta Grigaliūnaitė iš Panevėžio „Minties“ gimnazijos.

Gera ir smalsu stebėti bręstantį kūrėją, matyti jo ieškojimus, saviraiškos pokyčius. Manome, kad ir skaitytojams šiandienos autoriai bus įdomūs ir šiek tiek stebins.

O dabar apie tai, kas yra žinotina apie dalyvavimą mūsų projekte. Jūsų tiek rašytinės kūrybos, tiek iliustracijų laukiame ištisus metus adresu arnassimenas@gmail.com (teirautis telefonu 8 688 75727).

Visą informaciją galima paskaityti www.juozasurbsys.lt , o literatų kūriniai (dažnai daugiau negu išspausdinta!) skelbiami portale www.paninfo.lt ir naujojo partnerio, kuriam irgi svarbūs jaunųjų kūrybiniai bandymai, – Aukštaitijos interneto naujienų agentūros AINA tinklapyje. Radijo ,,Pulsas“ (96.6 kHz) specialioje laidoje viešės jaunieji autoriai, o to paties radijo svetainėje www.pulsas.lt galima paklausyti laidų ,,Nevėžis“ įrašų.

Primename, kad Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna ,,Nevėžis“ yra tęstinis projektas – NE KONKURSAS! – padedantis jauniesiems kūrėjams atsiskleisti. Metų pabaigoje bus leidžiamas ,,Jaunųjų kūrėjų almanachas NEVĖŽIS 2015“, kuriame, visai tikėtina, galite rasti išspausdintų savo eilių ar prozos gabaliukų. O ,,Sidabrinio Nevėžio“ skulptūrėlėmis (aut. Vytautas Tallat-Kelpša) bus apdovanoti išrinkti Metų jaunieji literatas ir dailininkas-iliustruotojas.

 

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: