„Auksiniai svogūnai 2015“ TV3 žiūrovus nukels į cirko areną

„Dėmesio! Į Lietuvą ir į TV3 televizijos žiūrovų namus atkeliauja cirkas! Tiesą sakant, jis čia buvo visada, tačiau tik dabar bus įvardinti didžiausi ir labiausiai nusipelnę cirko artistai“, − praneša linksmiausios apdovanojamų ceremonijos – „Auksiniai svogūnai 2015“ organizatoriai. Didžioji diena, balandžio 1-oji, jau čia pat. Tiesiai iš sostinės tiesioginį TV3 eterį sudrebins populiarioji, tradicinė, visos šalies žiūrovų itin mėgiama ceremonija. Didžiausi metų įvykiai, ryškiausi politikos ir visuomenės veikėjai bus įvertinti ir apdovanoti jau šešioliktą kartą.

„Auksiniai svogūnai“ pirmą kartą vyks cirke. „Kodėl? Pasirodo, jog sunkiausia grįžti prie savų šaknų – ten, kur gimei. Juk politikoje vieni yra dresuotojai, kiti – finansiniai žonglieriai, treti – tik pranešėjai, o dar kiti – viso politinio cirko trupės savininkai. Mes atskleisime, kas yra kas“, − žada ceremonijos autorius ir vedėjas Arūnas Valinskas.

Ne mažesnė intriga kasmet būna ir tai, kas taps linksmiausios apdovanojimų ceremonijos vedėjo pora. Šįkart A. Valinskas tiesiog maudysis moterų dėmesio spinduliuose. „Auksinius svogūnus“ su juo ves talentinga aštrialiežuvė Beata Tiškevič-Hasanova, o apdovanojimus – svogūnus – laureatams dalins išskirtinio grožio dainininkė Indrė Burlinskaitė.

„Svogūniškesnės“ vedėjos neradom. Beata vienintelė, kuri idealiai tinka prie tokio Čipolino kaip aš“, − sako juokdamasis A. Valinskas.

Tuo tarpu iš I. Burlinskaitės rankų jis imtų net lydytą šviną, o ką jau kalbėti apie „Auksinių svogūnų“ statulėles. Jomis įvertintų sensacingų nominacijų bus net dešimt.

Renginio organizatoriai sako, kad ypač intriguojančios varžybos vyksta „Metų citatos“ kategorijoje – artėjant „Auksiniams svogūnams“ politikai kaip įmanydami stengiasi nusikalbėti.

Muzikiniai pasirodymai jau baigiami repetuoti, scenos žvaigždės išrikiuotos, o raudoni kilimai paruošti – visoje Lietuvoje laukiami „Auksiniai svogūnai 2015“ – jau balandžio 1-ąją tiesiogiai per TV3.

Linksmiausia apdovanojimų ceremonija „Auksiniai svogūnai 2015“ – balandžio 1-ąją tiesiogiai per TV3!

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: