Antanas Pocius ir Eugenijus Lunskis (AINA.LT nuotr.).

Aukštas Panevėžio rajono savivaldybės valdininkas už spyrį pavaldiniui į nugarą neteko darbo

Maždaug dvidešimt metų Panevėžio rajono savivaldybėje iš pradžių savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju, o nuo 2015 metų administracijos direktoriumi dirbęs Eugenijus Lunskis, neteko darbo. Už ilgametį darbą valstybės tarnyboje jis negaus jokios kompensacijos.  Nors viešoje erdvėje pranešama, kad jis darbo neteko kaip praradęs politinį pasitikėjimą, tačiau neabejojama, jog savivaldybę jis turėjo palikti dėl netinkamų vadovavimo metodų, netinkamo bendravimo su žmonėmis ir pavaldiniais.

Praėjusį ketvirtadienį vykęs Panevėžio rajono tarybos posėdis prasidėjo tuo, kad mero Antano Pociaus su praėjusiu gimtadieniu pasveikintas buvęs parlamentaras, demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ narys Petras Nevulis po kelių minučių pareiškė, jog girdėdami įvairiausių minčių, pasisakymų apie administracijos direktoriaus E.Lunskio vadovavimo metodiką, po to, kas įvyko sausio 5 dieną savivaldybės organizuotame Padėkos vakarėlyje tylėti nebegalima. Politikas nurodė, kad restorane „Vasaris“ vykusiame renginyje administracijos direktorius kojomis „auklėjo“ savo pavaldinį – Architektūros skyriaus vedėją Donatą Malinauską.

Praėjusį penktadienį architektas D.Malinauskas išėjo atostogų, o meras A.Pocius viešai pareiškė, kad E.Lunskis savivaldybėje dirba paskutinę dieną, o paskutinis incidentas, kurio jis pats nematė, labai didelės įtakos sprendimui neturėjo.

„Tai tik vienas iš daugelio veiksnių, kurie susidėjo į visumą. Kai kurie veiksniai yra vidiniai, todėl nesinori jų viešinti. Iš dalies buvo pretenzijų ir dėl vadovavimo metodų. Buvo anksčiau kalbėtasi su juo, buvo kalbėta ir po posėdžio, bet mūsų požiūriai kai kuriais klausimais nesutapo. Taip, jis atleistas mano sprendimu ir išeitinės kompensacijos negaus“,- pernelyg neatviravo meras A.Pocius.

Pasiteiravus, ar jau yra pasirinkęs ar numatęs naują savivaldybės administracijos vadovą, A.Pocius pareiškė, kad kol viskas tiksliai nebus žinoma jis jokios informacijos neteiks. Anot jo, gali prireikti maždaug mėnesio, kad pretendentas sutiktų ir jį patikrintų atitinkamos tarnybos.

Eugenijus Lunskis (AINA.LT nuotr.).

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: