Aušra Maldeikienė: ponui A. Guogai smegenys tiesiog neįsijungia

Šį antradienį ekonomistės Aušros Maldeikienės iššūkį pagyventi taip, kaip eilinis lietuvis, priima turtingiausias politikas Europos parlamente Antanas Guoga. BTV laidoje „Išgyvenk, jei gali” kuriozų tikrai netrūks, mat jau pirmomis avantiūros akimirkomis kritikos nebijanti ekonomistė į politiką įsiveržusį pokerio lošėją išvadins bepročiu.

„Ponui Antanui smegenys tiesiog neįsijungia. Jis ne toje situacijoje, kur galima šitaip elgtis su pinigais”, – drąsiai kritikos negailėjo A. Maldeikienė. Kodėl vienas įtakingiausių šių dienų politikų nusipelnė tokių aštrių strėlių? Negi šį kartą visos Lietuvos problemas išspręsti ketinantis A. Guoga sugebėjo suklysti?

Ne paslaptis, kad 30 mln. eurų turtą valdantis A. Guoga bene kiekvieną kartą kalbai pasisukus apie finansus pabrėžia, jog jau seniai neturi piniginės. „Pinigų šeimoj neskaičiuoju. Apskritai pinigų neskaičiuoju, esu neprisirišęs prie jų. Gyvenimą gyvenu kitaip. Žiūriu, ką iš pinigų galiu sukurti, ką padaryti ir būtent tai mane veža”, – laidoje pasakojo europarlamentaras.

Negana to, A. Guoga pareiškė, kad nuoširdžiai nesupranta žmonių, kurie taupo savo santaupas ir jas laiko paslėpę. Anot politiko, šis Lietuvoje paplitęs taupymas „juodai dienai” yra didžiausias lėšų švaistymas. Bet ar įmanoma kitaip, jeigu gyveni nuo algos iki algos? Ar pavyks į pinigus lyg į darbo įrankį žiūrinčiam politikui išmaitinti 5 asmenų šeimą, kur pramogoms ir investicijoms pinigų tiesiog nelieka?

Kol kas turtingiausias laidos dalyvis A. Guoga visą savaitę turės praleisti Vievyje kartu su sunkiai besiverčiančia šeima. Iš pirmo žvilgsnio Jurgita ir Jurijus atrodo itin tvarkingi ir puikiai tarpusavyje sutariantys trijų vaikų tėvai. Jų naujai įrengti ir labai švarūs namai nustebina ir tragišką skurdą pasiruošusį išvysti europarlamentarą. Kaipgi puikų butą turinti ir pakankamai gerai uždirbanti šeima gali tvirtinti, jog gyvena blogai? Atsakymas paprastas – nesibaigiantys lizingai.

Ar sugebės 30 mln. eurų vertės turtą valdantis Australijoje augęs milijonierius visą savaitę išmaitinti 5 asmenų šeimą vos už 70 eurų? O gal jam pavyks turimą pinigų sumą padidinti arba net patrigubinti? Ir galų gale kodėl A. Maldeikienė jau pirmomis laidos akimirkomis A. Guogą išvadina bepročiu? Visi atsakymai jau šį antradienį ir trečiadienį 20.30 val. per BTV.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: