BBL bronza – 16 taškų deficitą panaikinusiam „Lietkabeliui“!

Baltijos krepšinio lygos („Triobet“ BBL) mažojo finalo serijos atsakomajame mače Panevėžio „Lietkabelis“ 86:64 (23:20, 24:17, 16:15, 23:12) pranoko Valmieros „Valmiera/ORDO“ klubą.

Pirmąjį serijos susitikimą latviai laimėjo 16 taškų persvara (90:74), bet jos neišsaugojo – susitikimą 22 taškų skirtumu laimėję Kazio Maksvyčio auklėtiniai pasidabino bronzos medaliais.

Nuo pat susitikimo pradžios pirmavo „Lietkabelis“, bet pernelyg toli panevėžiečiams atitrūkti nepavyko – 23:20 po pirmųjų dešimties žaidimo minučių.

Antrajame ketvirtyje likus žaisti 3 minutes rezultatas dar buvo lygus (37:37), tačiau „Lietkabelis“ spurtavo 10:0 ir įpusėjus mačui turėjo dviženklį pranašumą – 47:37.

Po didžiosios pertraukos panevėžiečiai jau pirmavo 17 taškų (59:42), bet „Valmiera/ORDO“ priartėjo ir prieš lemiamą atkarpą komandas skyrė 11 taškų – 52:63.

Per pirmąsias 4 ketvirtojo kėlinio minutes „Lietkabelis“ į savąjį krepšį nepraleido nė taško, o pats pelnė 7, taip įgydamas reikiamą persvarą – 70:52. Prieš prasidedant paskutinei minutei latviai priartėjo (61:78), tačiau šeimininkai užbaigė tris atakas paeiliui ir taip išsprendė mažojo finalo baigtį.

„Lietkabelis“: V.Vasylius 17 (10 atk. kam.), Arnas Labuckas 14 (11 atk. kam.), Jurica Žuža 13, Jermaine‘as Love‘as (6 atk. kam.) ir Žygimantas Janavičius po 12, Simas Buterlevičius 10.

„Valmiera/ORDO“: Kwamainas Mitchellas 14, Aigaras Škelė 13, Lauris Blausas 11 (5 atk. kam.).