G. Kartano nuotr.

Bendruomenės iniciatyvų konsultacijoje – rekomendacijos pareiškėjams

Panevėžio miesto savivaldybė miesto bendruomenes kviečia aktyviai prisidėti įgyvendinant dalyvaujamąjį biudžetą ir įsitraukti į iniciatyvas dėl viešųjų lėšų panaudojimo. Kad gyventojams būtų paprasčiau teikti pasiūlymus ir idėjas, siekiant atsakyti į iškylančius klausimus organizuota nuotolinė konsultacija bendruomenės iniciatyvų idėjų pareiškėjams.

Konsultacijos metu Panevėžio miesto savivaldybės nevyriausybinių organizacijų koordinatorė Goda Voveriūnaitė-Kaminskienė pristatė šių metų bendruomenės iniciatyvų konkurso sąlygų pasikeitimus, viešąsias erdves, kuriose turi būti siūlomi projektai. Paaiškino, kaip pateikti idėją „Dalyvauk“ puslapyje, taip pat pateikė gerosios praktikos pavyzdžių. Konsultacijos dalyviai Savivaldybės atstovams uždavė aktualius klausimus.

Negalėjusiems dalyvauti konsultacijoje, „Dalyvauk“ puslapyje dalyvauk.panevezys.lt, skiltyje „Rekomendacijos“, pateiktas bendruomenės iniciatyvų konkurso pristatymas ir konsultacijos įrašas. Projektų rengimo metu kviečiame kreiptis į Savivaldybės specialistus, kurie atsakys į visus iškilusius klausimus. Konsultacijas ir metodinę pagalbą teikia nevyriausybinių organizacijų koordinatorė Goda Voveriūnaitė-Kaminskienė, tel. (8 45) 501 204, el. p. goda.voveriunaite-kaminskiene@panevezys.lt.

Primename, kad bendruomenės iniciatyvų, skirtų miesto viešųjų erdvių infrastruktūrai gerinti ir patrauklumui didinti idėjų pasiūlymų laukiame iki vasario 12 d. 12.00 val.

Teikti projektų idėjas galima specialioje dalyvaujamojo biudžeto platformoje „Dalyvauk“, kurioje rasite idėjoms teikti reikalingą informaciją ir dokumentus. Prie platformos prisijungti galite adresu dalyvauk.panevezys.lt, svetainėje paspaudę mygtuką „Prisijungti“ ir patvirtinę tapatybę per Elektroninių valdžios vartų portalą.

Pasiūlymus teikti galima ir popierine forma užklijuotame voke, ant kurio turi būti nurodyta: „Bendruomenės iniciatyvų konkursui“, projekto pavadinimas, pareiškėjo vardas ir pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas. Jie siunčiami paštu adresu: Laisvės a. 20, LT-35200 Panevėžys. Savo pasiūlymus taip pat galite pateikti prie Savivaldybės centrinio įėjimo įrengtoje pašto dėžutėje. Pasiūlymai, gauti ne elektronine forma, bus sukelti į platformą „Dalyvauk“.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: