Bendruomenės nariai aplankė Joniškį

Panevėžio miesto Liekupio bendruomenės 40 narių ir draugų, vykdydami projektą „Pažinti save ir tobulėti“, 2020 m. spalio 17 d. aplankė Joniškį.

Gidė Dalia Motik mus supažindino su Joniškiu, papasakojo miesto istoriją. Ekskursijos metu apsilankėme Joniškio Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje, kuri  stovi Joniškio miesto centre, sužinojome jos istoriją, apsilankėme prie Miesto centre stovinčių dviejų mūrinių XIX a. sinagogų kompleksų, prie namo, kuriame 1886 m. gimė Sofija Kymantaitė-Čiurlionienė (1886–1958) bei miesto parke, kuriame 1964 m. 4 ha plote buvo pasodinta 15 vietinių ir 22 introdukuotų rūšių medžių ir krūmų.

Krepšinio muziejaus įkūrėjas Leonas Karaliūnas pabėrė tiek žinių apie Lietuvos krepšinį, krepšininkus, jų laimėtus aukso medalius, kad mes likome sužavėti ir labai praplėtę savo akiratį.

Ekskursija buvo finansuojama Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ bei Panevėžio Liekupio bendruomenės projekto ,,Pažinti save ir tobulėti“ lėšomis.

Liekupio bendruomenės narių vardu Bronė Slapšienė (Projekto vadovė, Liekupio bendruomenės valdybos narė, 2015 Metų panevėžietė, Lietuvos moterų lygos Panevėžio skyriaus pirmininkė)


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: