Panevėžio kultūros centro direktorė Judita Kačinskaitė (P. Židonio nuotr.).

Bendruomenių rūmai tampa Panevėžio kultūros centru

Ketvirtadienį Panevėžio miesto savivaldybės taryba priėmė sprendimą dėl Panevėžio kultūros centro Bendruomenių rūmų nuostatų ir įstaigos vardo pakeitimo. Tarybai pritarus, Kultūros centras Panevėžio bendruomenių rūmai tapo Panevėžio kultūros centru.

„Naujasis pavadinimas bus trumpesnis, paprastesnis ir aiškesnis. Mūsų veikla iš esmės nesikeičia ir toliau formuosime Panevėžio, kaip Aukštaitijos regiono kultūros centro įvaizdį, globosime ir puoselėsime mėgėjų meno kolektyvus, rūpinsimės profesionalaus meno sklaida, vykdysime užimtumo veiklas vaikams, moksleiviams ir suaugusiems. Ir toliau organizuosime didžiuosius Panevėžio miesto ir šalies svarbias datas įprasminsiančius renginius ir minėjimus, tokius kaip Panevėžio miesto gimtadienis, Laisvės gynėjų, Lietuvos Valstybės Nepriklausomybės dienos, Užgavėnes, vasaros renginių ciklą „Susitikime penktadienį“, Vasarvidžio ir kitas šventes“, – sakė Panevėžio kultūros centro direktorė Judita Kačinskaitė.

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Kultūros ir meno skyriaus vedėja Asta Čeponienė teigia,  kad LR Seimui pakeitus šalies kultūros centrų įstatymą Panevėžio bendruomenių rūmų nuostatai jo nebeatitinka.

„Panevėžio bendruomenių rūmai yra daugiasritis kultūros centras, tad pavadinimas nebeatitinka įstaigos vykdomos veiklos esmės, keliamų tikslų ir atliekamų funkcijų. Be to, pasikeitus įstaigos vadovui atsižvelgiant į Panevėžio bendruomenių rūmų vykdomą veiklą ir siekiamybę didinti sklaidą apie pačią įstaigą, buvo išreikštas pasiūlymas keisti pavadinimą į aiškesnį“, – sako A. Čeponienė.

Pasak J. Kačinskaitės jau žengti pirmieji žingsniai dėl įstaigos vizualinio identiteto keitimo ir greitu metu naujas kultūros centro įvaizdis bus pristatytas visuomenei. Dar įstaigos laukia dokumentacijos bei kitos vardo keitimo procedūros.

Panevėžio kultūros centro informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: