Biblioteka kviečia padovanoti vilties kepurėlę mažiesiems kovotojams

Šiemet jau šeštasis kartas, kai visos Lietuvos gyventojai, tame tarpe ir panevėžiečiai, kviečiami prisidėti prie daugelyje šalies miestų vykstančios socialinės gerumo akcijos „Spalvotas pavasaris 2015“.

„Spalvotas pavasaris“ – tai akcija, skirta su onkologinėmis ligomis kovojantiems vaikams. Ja siekiama išreikšti solidarumą mažiesiems ligoniukams ir jų šeimoms, parodyti, jog pavasaris gali būti spalvotas, geras, dosnus, ir užjaučiantis.

Nebe pirmus metus, prisidedami prie akcijos, panevėžiečiai iš viso yra pagaminę daugiau nei 500 savo rankų darbo kepuryčių, skarelių, riešinių, kojinaičių.

Akcijos rengėjai kartu su Panevėžio miesto savivaldybės viešąja biblioteka kviečia ir šiemet prisidėti prie šios kilnios misijos ir pasidalinti gerumu – padovanoti bent vieną savo rankomis pagamintą kepurėlę, skarelę, šalikėlį ir kt. vėžiu sergantiems vaikams. Surinkta labdara bus perduota Kauno universitetinių klinikų onkologinės ligoninės bei Vilniaus Santariškių vaikų ligoninės vaikų onkohematologijos centro jauniesiems pacientams.

Kepurėlės, skarelės, šalikėliai ar delnus uždengiančios riešinės turi būti megztos, nertos, siūtos, veltos tik iš natūralaus pluošto (medvilnės, lino, švelnios vilnos), tinkančios mergaitėms ir berniukams nuo 3 mėnesių iki 18 metų. Akcijos organizatoriai taip pat siūlo prie savo dovanos prisegti draugišką pavasarinį linkėjimą vaikučiui ir jo šeimai. Prisidėti prie akcijos galite ir nupirkdami bei paaukodami siūlų, o akcijos organizatorės suras mezgėją, kuri numegs ar nuners galvos apdangalus mažiesiems ligoniukams.

Kviečiame šia žinia pasidalinti su kūrybingomis draugėmis, kaimynėmis.

Jūsų labai laukiamus darbelius iki balandžio 31 d. galite atnešti į artimiausią biblioteką: Viešoji (Kniaudiškių g. 34), „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38), „Žiburėlis“ (Parko g. 49), Šiaurinė (Pušaloto g. 55), „Šaltinėlis“ (Vasario 16-osios g. 10), Parko (Parko g. 37), Smėlynės (Smėlynės g. 49), „Židinys“ (Nemuno g. 76). Kilus klausimams skambinkite 8-45 420379.

Pasidalinkite gerumu, pradžiuginkite, papuoškite ir sušildykite mažuosius kovotojus, kurių vaikystę sukaustė pikta liga, leiskite pajusti, kad kovoje ir kelyje į viltį – jie ne vieni.

Iš anksto dėkojame už Jūsų gerumą!


Indrė Lašinytė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: