Birželio 1-ąją mažuosius panevėžiečius kvies spektaklių vaikams personažai

Intensyviai naujam sezonui besiruošiantis Juozo Miltinio dramos teatras Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga mažiesiems žiūrovams ir jų tėveliams dovanoja nemokamą renginį „Didysis pabėgimas“.

Kelių spektaklių vaikams personažai, dėl užsitęsusio karantino negalintys pasirodyti teatro scenoje ir išsiilgę savo žiūrovų, nusprendė trumpam pabėgti iš teatro ir susitikti su vaikais teatro prieigose – Laisvės aikštėje.

Juozo Miltinio dramos teatre rodomų spektaklių ,,Katės namai“, ,,Mažasis princas“, ,,Išgelbėkime kengūriuką“, ,,Pats baisiausias spektaklis“ ir ,,Snaigės pasaka“ veikėjai vaikams yra paruošę smagių interaktyvių užduočių, lavinančių žaidimų, šokių ir dainų.

Kaip sako renginio sumanytoja režisierė Kotryna Siaurusaitytė, šios šventės tikslas – kviečiant vaikus kurti drauge su spektaklių personažais, atskleisti teatro magiją ir žavesį, skatinti susidomėjimą teatru. Tikimasi, kad šios pažinties įkvėpti mažieji žiūrovai, pasibaigus karantinui, patys norės apsilankyti teatre ir darkart išvysti spektaklių veikėjus.

Šventinis renginys šalia teatro, Laisvės aikštėje, vyks birželio 1 d., pirmadienį, 12 ir 14 val. Jame dalyvausiantys Juozo Miltinio dramos teatro aktoriai Donatas Kalkauskas, Akvilė Vitkūnaitė, Vita Šiaučiūnaitė, Jolita Skukauskaitė, Gintautas Žiogas ir Giedrius Arlauskas žada daug gerų emocijų ir pakilią nuotaiką.

Juozo Miltinio dramos teatro inf.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: