Biržų savivaldybės taryba atleido mero pavaduotoją iš pareigų

Šiandien Biržų rajono savivaldybės tarybos posėdyje antruoju klausimu svarstytas sprendimo projektas Dėl Astros Korsakienės atleidimo iš Biržų rajono savivaldybės mero pavaduotojo pareigų prieš terminą dėl nepasitikėjimo.

Pareiškimas „Dėl nepasitikėjimo mero pavaduotoja Astra Korsakiene“ Savivaldybės merui buvo pateiktas 2020 m. rugpjūčio 17 d. Jį parengė ir merui pateikė Savivaldybės tarybos narių grupė (10 Tarybos narių), kurią atstovavo LVŽS frakcijos Taryboje pirmininkas Tomas Četvergas.

Tarybos posėdžio metu mero pavaduotoja A. Korsakienė Tarybos nariams pateikė atsakymus į pareiškime „Dėl nepasitikėjimo mero pavaduotoja Astra Korsakiene“ iškeltus argumentus.

Tarybos nariai mero pavaduotojai turėjo klausimų, sulaukta pasisakymų tiek už, tiek prieš teikiamą sprendimo projektą.

Balsavimas dėl nepasitikėjimo mero pavaduotoja buvo slaptas. Jis vyko posėdžio pertraukos metu. Tarybos nariai prie balsavimo kabinos buvo kviečiame po vieną, jiems įteikiami balsavimo biuleteniai.  Balsų skaičiavimo komisija buvo sudaryta iš penkių Tarybos narių: Tomas Četvergas (pirmininkas), Danutė Martinkėnienė, Audrius Jukna, Aidas Vaitkevičius, Gražina Kučinskienė.

Balsavimo komisijai suskaičiavus balsus Biržų rajono savivaldybės mero pavaduotojos atleidimui iš pareigų prieš terminą dėl nepasitikėjimo buvo pritarta. Už balsavo 17 Tarybos narių, 7 prieš ir 1 Tarybos narys susilaikė.

Biržų rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: