IKI nuotr.

Biržuose pirkėjus pasitinka atnaujinta erdvi ir moderni „Iki“ parduotuvė

Nuolat parduotuves atnaujinantis bei naujas atidarantis prekybos tinklas „Iki“ antradienį, liepos 5 d., atvėrė atnaujintos „Iki“ parduotuvės Biržuose, adresu Vytauto g. 36-1a, duris. Ši „Iki“ parduotuvė įrengta pagal naujausius įmonės standartus, o daugiausia dėmesio ją atnaujinant buvo skirta sprendimams, padedantiems užtikrinti geriausią apsipirkimo patirtį. Investicijos į parduotuvės rekonstrukciją siekė 0,479 mln. Eur.

„Atsižvelgdami į besikeičiančius pirkėjų įpročius ir poreikius, nuolat atnaujiname parduotuves ir plečiame tinklą. Norime suteikti savo pirkėjams galimybę apsipirkti greičiau ir patogiau, todėl  prekybos vietose diegiame naujausius technologinius sprendimus, įrengiame savitarnos kasas. Atnaujintoje parduotuvėje Biržuose pirkėjų patogumui kruopščiai suformavome visų šviežių ir kasdienio vartojimo produktų asortimentą“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Atnaujinta parduotuvė Biržuose pirkėjus pasitiks dar modernesnė ir patogesnė. Čia yra gausu šviežių vaisių ir daržovių skyrius. O šviežumą vertinantiems pirkėjams siūloma bent 3 kartus per dieną kepamos duonos ir bandelių.

Parduotuvė rekonstruota pagal naujausią prekybos tinklo statybos standarto koncepciją, kuri apima prekybos vietų išvaizdą, išplanavimą, naudojamą įrangą ir viską, kas pagerina pirkėjų patirtį. Greito ir patogaus apsipirkimo besitikinčių gyventojų patogumui čia įrengtos 4 savitarnos kasos, taip pat veiks ir 1 įprasta kasa. Lankytojams parduotuvė Biržuose bus atvira nuo 8 iki 22 val.

Prekybos tinklą iš viso šiuo metu sudaro 231 „Iki“ parduotuvė, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Prekybos tinkle „Iki“ šiuo metu dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę, paženklintą „Iki“ prekės ženklu. Ji pirmoji tokia Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: