Bitės nameliukas pristatytas Anykščių bibliotekoje

Š. m. spalio 21 d. G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka pradėjo vykdyti edukacinę akciją, skirtą Panevėžio apskrities regionų bibliotekų lankytojams vaikams. Į Anykščių L. ir S. Didžiulių viešąją biblioteką nuvežta darbuotojų sukurta edukacinė programa ir Bitės nameliukas.

Bitės nameliukas, anksčiau džiuginęs G. Petkevičaitės-Bitės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros centro mažuosius lankytojus, dabar restauruotas ir atgimęs su nauja idėja – sukurti bendrą regiono bibliotekų edukaciją vaikams.

Anykščių bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus lankytojai turi galimybę susipažinti su šviesia G. Petkevičaitės-Bitės asmenybe. Bitės nameliuke vaikai, dalyvaudami edukacijose ir užsiėmimuose, kurdami „Bitės laikraštuką“ ar rašydami pasakaites, gali patirti, ką reiškia būti rašytoju, publicistu ar vaistininku. Apsilankę Nameliuke, mokysis geriausių G. Petkevičaitės-Bitės savybių: pareigingumo, pilietiškumo, rūpestingumo, kūrybiškumo, pasiaukojimo, garbingumo bei darbštumo.

Panevėžio regiono bibliotekų darbuotojai taip pat kviečiami aktyviai prisidėti prie akcijos ir pristatyti savo kurtas edukacines programas, kurios, kartu su Bitės nameliuku ir jau esamomis programomis, pasiektų vis kitą Panevėžio apskrities biblioteką. Taip būtų kuriama bendra Panevėžio regiono bibliotekų edukacinė programa vaikams.

Bitės nameliukas Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje bus iki š.m. gruodžio 20 d. Vėliau ši akcija bus pristatoma ir kitose Panevėžio regiono bibliotekose.

Virginijaus Benašo nuotraukos

Informaciją parengė savanorė Toma Apynytė-Kirslienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: