Bosch kavos aparatas namams – ne tik gardi kava kasdien, bet ir aukšta kokybė

Jeigu rytais, vos pabudę, bėgate ruošti puodelio kavos, turbūt esate tikras gurmanas, žinantis, kad pati gardžiausia ir kokybiškiausia kava yra pagaminta iš šviežiai maltų pupelių. Žinoma, kavos skoniui atsiskleisti padeda ir tinkamas kavos aparatas, kuris ne tik šviežiai sumala pupeles, bet ir gali pagaminti įvairiausių rūšių kokybiškos kavos. Dažnai išsirinkti kavos aparatą namams nėra lengva, nes prekinių ženklų – begalė, kiekvienas aparatas turi skirtingas funkcijas, o kur dar kavos aparatų tipų ir modelių įvairovė? Norintiems tikrai aukštos kokybės kavos aparato, siūlome atkreipti dėmesį į Bosch kompanijos gaminamus prietaisus.

Bosch kompanija: nuo inovatyvios dirbtuvės iki visame pasaulyje puikiai žinomo buitinės technikos gamintojo

Bosch kompanija šiandien visame pasaulyje lyderiaujanti ne tik buitinės technikos gamintoja, bet ir technologijų tiekėja paslaugų sektoriui. Tiesa, prieš daugiau nei 100 metų ši kompanija tebuvo tiksliosios mechanikos ir elektros inžinerijos dirbtuvė, kurią 1886 m. įsteigė R. Boschas. Visgi, jau tuomet ši dirbtuvė išsiskyrė inovatyviomis įžvalgomis ir socialine atsakomybe. Būtent dėl išskirtinio dėmesio inovacijoms ir aiškaus kompanijos tikslo – siekio gerinti žmonių gyvenimo kokybę savo kuriamomis priemonėmis – šiandien turime ne paprastą dirbtuvę, o buitinės technikos gamyboje lyderiaujančią kompaniją.

Bosch kavos aparatai: vokiškas kruopštumas ir išskirtinė kokybė

Kaip ir būdinga tikriems vokiečiams, Bosch kompanijos darbuotojai yra tikri perfekcionistai, siekiantys kruopščiai gaminti savo produktus ir juos nuolat tobulinti. Todėl kavos aparatai Bosch sukurti itin preciziškai, apgalvojant kiekvieną detalę iki menkiausių smulkmenų. Būtent dėl preciziškumo Bosch kavos aparatai pasižymi išskirtine kokybe. Šios kompanijos darbuotojai tvirtai įsitikinę, kad kavos gaminimas yra menas, kuriam suprasti reikia laiko. Sukaupus daugiau nei 100 metų patirties ir lyderiaujant buitinės technikos srityje, galima teigti, kad jų nuostatos pasitvirtino. Be to, Bosch komanda vadovaujasi idėja, kad tiek mene, tiek kavos ruošime svarbu ne tik detalės ar tikslumas, bet ir meilė tam, ką darai. Todėl kiekviename Bosch kavos aparate integruotos naujausios funkcijos ir technologijos, lengvinančios kavos ruošimą. Būtent technologijos užtikrina, kad kavos aparatuose vanduo užvirtų greičiau, kava būtų sumalta nepriekaištingai, o valyti aparatą būtų paprasta.

Populiariausi Bosch kavos aparatai namams

Akivaizdu, kad kavos aparatai Bosch išsiskiria ne tik kokybe, bet ir inovatyviais sprendimais. Nors prekinis ženklas vienas, tačiau kavos aparatų tipų yra įvairių: nuo paprastesnių filtrinių iki sudėtingesnių ir išmanesnių automatinių. Tiek vieni, tiek kiti puikiai gali būti naudojami namuose, todėl lieka tik išsirinkti, kuris tinkamiausias jums.

Filtrinės kavavirės

Filtrinės kavavirės aparatu kava ruošiama naudojant popierinius filtrus ir maltą kavą. Tam reikia atidaryti kavos filtro laikiklį, įdėti popierinį filtrą, įberti mėgstamos maltos kavos, tada įpilti norimą vandens kiekį (pagal puodelių skaičių) ir paspausti kavos gaminimo mygtuką. Ruošiant kavą filtrine kavavire, kava būna ne tik aromatinga, bet ir ypatingo skonio. Be to, ji ilgai išlieka karšta, nes yra gaminama į plieninį termoso indą. Šio tipo kavavire vienu metu galima paruošti iki 15 puodelių. Nors filtrinės kavavirės – paprastesnės už kitų tipų kavos aparatus, tačiau jose irgi įmontuota inovatyvių technologijų, lengvinančių kavos gaminimą. Šiose kavavirėse rasite patogią kalkių nuosėdų šalinimo sistemą, funkciją, apsaugančią nuo lašėjimo (kavos ąsotį galima išimti dar nepasibaigus kavos ruošimo procesui) ir automatinį išjungimą. Išskirtinio dizaino, neužimančios daug vietos kavavirės puikiai derės tiek modernioje virtuvėje, tiek klasikinio stiliaus valgomajame. Be to, filtrinės kavavirės gerokai paprastesnės už automatinius kavos aparatus, todėl jų kaina – priimtinesnė. Naudodami filtrinę kavavirę, be vargo mėgausitės tobulo skonio, kokybiška juoda kava be tirščių.

Automatiniai Bosch kavos aparatai

Šio tipo kavos aparatai Bosch skirti tikriems kavos mėgėjams, vertinantiems ne tik juodą kavą, bet ir espresso, latė ar kapučino gėrimus. Automatiniuose kavos aparatuose integruota daugybė inovatyvių technologijų ir funkcijų, kurios ne tik pagerina kavos kokybę, bet ir užtikrina lengvesnę jos gamybą. Naudodami automatinius kavos aparatus, nesunkiai pasigaminsite dvi kavas vienu metu, galėsite susikurti ir išsisaugoti net aštuonis asmeninius receptus, o platus skirtingų kavų pasirinkimas leis kiekvieną dieną mėgautis vis skirtingu skoniu. Dėl inovatyvių technologijų galėsite ruošti kavos gėrimus tiesiai iš išmaniojo įrenginio, mėgautis stipria kava be kartumo („Aroma Double Shot“ funkcija), užuosti išskirtinį kavos kvapą, kurį atskleidžia „SensoFlow“ išmanioji kaitinimo sistema. Integruota aparato priežiūros programa praneš kada jau laikas atlikti valymą, o prabangus dizainas papuoš kiekvieną virtuvę. Žinoma, tokie privalumai teikia daug naudos, todėl automatiniai kavos aparatai yra gerokai brangesni už paprastus. Visgi, tai puikus pasirinkimas tikriems kavos gurmanams.

Bosch kavos aparatai – atskleidžia tikrąjį kavos skonį ir kvapą

Kavos gaminimas – paslaptingas menas, kuriam perprasti reikia laiko, kruopštumo ir visiško atsidavimo. Įvaldžius šį meną, kavos puodelyje gimsta tikri stebuklai. Vokiečių kompanija Bosch jau daugiau nei 100 metų uoliai dirba, kad jų kurti kavos aparatai atskleistų išskirtinį kavos skonį. Jie žino, kad kruopštus darbas, inovacijos ir atsinaujinantis tvarumas – esminė kokybiškų kavos aparatų paslaptis. Akivaizdu, kad ši kompanija perprato kavos ruošimo meną ir puikiai jį įvaldė. Šiandien Bosch lyderiauja buitinės technikos gamyboje, o jų parduodami kavos aparatai jau ne vienus namus džiugina nuostabaus skonio ir išskirtinio aromato kava.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: