Burnos higienos meistriškumo konkurse

Vasario 12 d. Panevėžio kolegijos Praktinio mokymo centro Burnos priežiūros laboratorijoje vyko Burnos higienos studijų programos studentų profesinio meistriškumo konkursas.

Konkurse rungėsi studentai iš Šiaurės Lietuvos regiono kolegijų – dvi komandos iš Panevėžio kolegijos, ir po vieną komandą iš Šiaulių ir Utenos kolegijų.

Konkurso dalyviams teko atpažinti ir apibūdinti dantis, demonstruoti infekcijos kontrolės įgūdžius, mokyti bei motyvuoti pacientus išsaugoti burnos sveikatą, parinkti ir pritaikyti profesionalios burnos higienos instrumentus.

Vertinimo rezultatai išsiskyrė labai nedideliu skirtumu. I-ąją vietą užėmė Utenos kolegijos studentų komanda (Dovilė Maciulevičiūtė, Evelina Dorošenko ir Evelina Voinič), II-ąją vietą – Šiaulių kolegijos studentai (Renata Puidokaitė, Vaida Šimkutė ir Greta Zeleckytė), o III-ioji vieta atiteko Panevėžio kolegijos 2-ajai komandai (Almita Blažeinė, Dovilė Niprikė ir Gintarė Ramažauskaitė).

Studentai apdovanoti Panevėžio kolegijos įsteigtais prizais bei rėmėjų – Listerine ir TePe – burnos priežiūros produktų rinkiniais, kalendoriais.

Konkurso metu burnos higienos studentai turėjo galimybę susipažinti, pabendrauti pasidalinti patirtimi, pažiūrėti kokiomis sąlygomis mokosi jų kolegos. Bet svarbiausia – jie turėjo galimybę parodyti savo profesinį meistriškumą.

Sveikiname laimėjusiuosius studentus ir jų dėstytojus. Dėkojame rėmėjams už dovanas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: