Kevin Gigevič asm. albumo nuotr.

Bus siekiama Lietuvos rekordo: Ilgiausiai trukusi plaukų kirpimo ir formavimo sesija

Kojos traumą dalinai išsigydęs plaukų stilistas Kevin Gigevič grįžta siekti Lietuvos rekordo! Lapkritį paskelbęs, jog sieks ilgiausiai trunkančio plaukų kirpimo Lietuvos rekordo, žinomas plaukų stilistas Kevin Gigevič šio plano turėjo atsisakyti dėl netikėtai, paskutinę minutę, patirtos čiurnos raiščių traumos. Nors koja dar galutinai nesugijusi, panašu, jog noras šturmuoti rekordą neduoda ramybės.

Mažiausiai 24 valandas vyksianti plaukų kirpimo ir formavimo sesija sostinės UFF salone (Literatų g. 7, Vilnius) prasidės vasario 4 d., 12:00 valandą ir bus tiesiogiai transliuojama internetu – „Delfi“ portale.

Rekordą stebės ir įvykius protokoluos „Rekordų akademijos“ ekspertai.

Norinčių atsisėsti į jo kėdę ir sudalyvauti smagioje atrakcijoje Kevin ilgai neieškojo – vienus klientus paragino, o kiti, sužinoję apie ketinimą siekti rekordo, mielai siūlėsi patys. Tad tą dieną kirpsis, šukuosis ir tuo pačiu savo plaukų meistrui siekti Lietuvos rekordo padės karjeros konsultantė, lektorė Asta Blažinskienė, laukinių gyvūnų dresuotoja Lina Survila, , „El Mercado“ šefas Martynas Maciulevičius, LRT TV laidų kūrybos vadovė Indrė Zelbaitė, LNK Žinių užsienio naujienų redaktorius Martas Kalendra, TELE2 viešųjų ryšių vadovė Asta Buitkutė, vandenlenčių parko „313“ vadovas Aidas Sriubiškis, dizainerė Diana Vapsvė, menininkas, virtualios realybės kūrėjas Lukas Gecevičius, M-1 radijo laidų vedėjas Gintas Vaičikauskas, festivalių prodiuseris, komunikacijos projektų vadovas Dovydas Laukys, muzikos prodiuseris Leonas Somovas ir daugybė kitų. Viso – mažiausiai 24 sporto, meno, verslo pasaulio atstovai, tarp kurių – ne tik tie, kurie jau ne vieną kartą prieš tai yra patikėję šukuosenas Kevin žirklėms ir rankoms. Taip pat bus tokių, kurie į saloną UFF užsuks pirmąsyk.

„Stengsiuosi, kad ir man, ir klientams bei žiūrovams tai būtų įdomi pramoga. Dirbti tiek valandų praktiškai be poilsio tikrai nebus lengva. Bet mėgstu iššūkius – tiek profesinius, tiek sportinius. Čia reikės ir įgūdžių, ir ištvermės“, – pasakoja Kevin Gigevič.

Laikas sekundžių tikslumu bus pradėtas skaičiuoti, kai pirmasis klientas atsisės į kėdę, o baigiamas – kai iš jos pakils paskutinysis. Ne anksčiau nei po valandos meistras galės pailsėti 5 min. Jei to iškart nereikės, poilsio minutės bus sumuojamos, pavyzdžiui, po 3 darbo valandų leidžiama atsipūsti 15 min. Poilsio laikas siekiant rekordo įskaičiuojamas nebus – stebėtojai fiksuos gryno darbo valandas, minutes, sekundes.

Rekordą stebės ir įvykius protokoluos „Rekordų akademijos“ ekspertai, o internetu tiesiogiai stebės visi norintys.

Kaip informavo „Rekordų akademijos“ vadovas Gintaras Pocius, tokio rekordo Lietuvoje dar nebuvo užfiksuota, nors pasaulyje panašių su plaukais ir kirpimu susijusių pasiekimų – apstu. Rachel Brown iš JAV per 8 valandas apkirpo ir suformavo šukuosenas daugiausiai žmonių – net 32. Na o greičiausiai – per 47,17 sek. vyrą apkirpo Konstantinos Koutoupis iš Graikijos. Jei pasiseks, tai bus jau antrasis K. Gigevič rekordas. Pirmasis užfiksuotas, kai jis 2013 metais birželio 11-ąją skrisdamas oro balionu 2100 metrų aukštyje apkirpo modelį. Knygoje „Įdomiausi Lietuvos rekordai“ šis pasiekimas įrašytas kaip kirpimo didžiausiame aukštyje rekordas.

,,Rekordų akademija“ inf.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: