Olivija baleišytė (Asm. archyvo nuotr.)

Buvusi Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtinė Olivija Baleišytė vyksta į Tokijo olimpines žaidynes

Įsibėgėjus Tokijo olimpinėms žaidynėms paaiškėjo, kad svarbiausiose pasaulyje sporto varžybose startuos ir treko dviratininkė panevėžietė Olivija Baleišytė. Sekmadienį Lietuvos tautinį olimpinį komitetą (LTOK) pasiekė Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) kvietimas priimti netikėtai laisvą likusią kvotą ir vykti į Japoniją.

22 metų O. Baleišytė rugpjūčio 8 dieną dalyvaus dviračių treko moterų daugiakovės varžybose (omniume).

„Sunku rasti žodžių, apsakyti jausmus, norisi parašyti visą knygą, bet tuo pačiu ir tik vieną, svarbiausią sakinį – „Aš keliauju į olimpines žaidynes!!!, – savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ rašo O. Baleišytė.

Besimokydama Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje O. Baleišytė yra tapusi Europos jaunių treko čempionato pirmos, antros ir trečios vietos nugalėtoja, Europos jaunimo čempionato trečiosios vietos laimėtoja, individualaus persekiojimo 2 km rungtyje pasaulio rekordininkė ir t.t.

„Prisimenu ją kaip puikią sportininkę ir stropią mokinę. Džiaugiuosi kartu su ja ir linkiu sėkmės olimpiadoje“, – sakė Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos direktorė Jūratė Pauliukienė.

Sportininkės mama, dviračių sporto trenerė Solveiga Baleišytė teigė, kad Olivija labai džiaugiasi. „Net sunku tuo patikėti. Ji taip norėjo, stengėsi, bet prieš metus buvo nuspręsta, kad neteks vykti į olimpiadą. O šis įvykis puikus įrodymas, kad svajonės pildosi“, – džiaugėsi trenerė.

„Džiaugiamės, kad turime galimybę į Tokiją deleguoti dar vieną dviratininką, kuris atstovaus mūsų šaliai. Džiugu, jog Lietuvos dviračių sporto atstovų šiose olimpinėse žaidynėse skaičius padidėjo iki penkių. Manome, jog kryptingai įgyvendindami dviračių sporto plėtros strategiją ir sulaukdami tinkamo viešojo sektoriaus palaikymo jau kitose olimpinėse žaidynėse turime potencialo šį skaičių dar labiau padidinti, – sakė Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) prezidentas Darius Levickis.

O. Baleišytė pernai Bulgarijoje vykusio Europos čempionato daugiakovėje buvo šešta, o Italijoje surengtų Europos jaunimo pirmenybių daugiakovėje iškovojo bronzos medalį.

LTOK, LDSF ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: