Buvusioje baseino vietoje – irklavimo bazė

Planai apie tolimesnes irklavimo perspektyvas Kupiškyje gali netrukus virsti realiais darbais. Antradienio popietę Kupiškio rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos irklavimo federacijos prezidentas Dainius Pavilionis ir generalinė sekretorė Inga Daukantienė. Juos atlydėjo irklavimo sporto populiarinimu aktyviai užsiimanti Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro direktorė Laimutė Šližauskienė. Susitikimo, kurį inicijavo rajono savivaldybės vadovai tikslas – aptarti galimybes Kupiškyje įkurti irklavimo treniruočių bazę.

Kupiškis – strategiškai tinkama vieta

Aukštupėnų kaimo rekreacinės teritorijos sklype, kur ankstesnioji rajono valdžia buvo numačiusi statyti baseiną, naujoji valdžia tikisi įkurti irklavimo bazę. „Dėkojame, kad radote laiko atvykti į Kupiškį. Turime didelių planų ir bandysime jus įtikinti, kad pas mus prie Lėvens tvenkinio turėtų atsirasti irklavimo treniruočių bazė. Manome, kad Kupiškis tam būtų labai palanki vieta. Esame Panevėžio regiono centre, todėl gyventojams iš Panevėžio, Šiaulių, kitų miestų atvykti labai patogu. Pas mus puiki gamta, švarus oras, tikimės, kad čia galėtų išaugti Šiaurės Rytų Lietuvos regiono irklavimo mokymo treniruočių centras. Sklypas yra paruoštas, Savivaldybė prisidėtų įrengiant infrastruktūrą“, – per susitikimą kalbėjo rajono vadovas Dainius Bardauskas.

Lietuvos irklavimo federacijos prezidentas D. Pavilionis teigė, kad į Kupiškį jau seniai dairomasi. „Šią irklavimo federacijos kadenciją esame numatę plėtrą, o Kupiškio vėliavėlė mūsų žemėlapyje tikrai yra“, – kalbėjo prezidentas.

Kupiškis jau yra įtrauktas į irklavimo federacijos regatų kalendorių. Mūsų mieste rugsėjo mėnesį numatyta surengti Lietuvos irklavimo federacijos taurės varžybų trečiąjį baigiamąjį etapą. Pirmas jau vyko Klaipėdoje, antras – Šiauliuose. „Į jus žiūrime kaip į rimtą strateginį tašką. Pirmiausia labai džiaugiamės, kad dirbti į Kupiškį atėjo žmogus iš irklavimo federacijos – L. Šližauskienė. Ji atlieka didelį darbą plėtojant irklavimo sportą. Savo ruožtu dėsime visas pastangas, kad Kūno kultūros ir sporto departamentas skirtų lėšų šiai idėjai įgyvendinti“, – teigė D. Pavilionis.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse”

 

Jurgita BANIONIENĖ
Nuotraukoje: Su rajono meru Dainiumi Bardausku susitiko Lietuvos irklavimo federacijos prezidentas Dainius Pavilionis (kairėje) ir generalinė sekretorė Inga Daukantienė (antra iš dešinės). Susitikime dalyvavo Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro direktorė Laimutė Šližauskienė.
Jurgitos Banionienės nuotrauka

kupiskenu_mintys


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: