Kklietkabelis.lt nuotr.

Čanako, Oreliko ir Rubštavičiaus mintys prieš šio vakaro rungtynes su Venecijos klubu

„7bet-Lietkabelio“ krepšininkai stoja į kovą Europos taurės turnyre, kur jau šiandien (trečiadienį) Panevėžyje priešpaskutinėse reguliariojo sezono namų rungtynėse priims Venecijos „Umana Reyer“ klubą iš Italijos.

Praėjusiose rungtynėse sekmadienį panevėžiečiai namuose patyrė skaudžią nesėkmę prieš Šiaulių klubą, tačiau pastaruosius du mačus Europos taurėje prieš Burgo ir Klužo komandas „7bet-Lietkabeliui“ laimėti pavyko.

Pirmasis komandų tarpusavio susitikimas Venecijoje baigėsi šeimininkų pergale 74:71, nors panevėžiečiai ir turėjo daug šansų laimėti, o tą kalbėdamas apie laukiančias rungtynes prisiminė ir treneris Nenadas Čanakas:

„Buvo daug gerų dalykų tose rungtynėse, bet neužbaigėme mačo gerai. Dabar galime tik gailėtis, kad pridarėme klaidų ir nelaimėjome. Rytoj turime žaisti su tokia pat energija ir tikėti, kad galime laimėti.“

Prisiminęs prastą pabaigą pirmajame tarpusavio mače klaidas išskyrė ir Mantas Rubštavičius:

„Venecijoj tikrai gerai žaidėm, beveik visą mačą kontroliavome, bet pabaigoj padarėme daug klaidų ir dėl to pralaimėjome. Raktas į pergalę, kaip ir beveik kiekvienose Europos taurės rungtynėse – turim sustabdyt jų greitą puolimą ir atšokusius kamuolius.“

Italijos klubas itin gerai pažįstamas Gediminui Orelikui – ten jis rungtyniavo 2017-18 m. sezone. Puolėjas tikino, kad rungtynės su buvusia komanda bus kiek ypatingesnės:

„Kažkiek papildomos motyvacijos tikrai suteikia, yra daug pažįstamu veidų. Yra keli asistentai, keli žaidėjai, bus malonu susitikti, manau, kad kažkoks didesnis užsivedimas tikrai bus.“

Visgi vieno gerai pažįstamo žmogaus Orelikas nesutiks – prieš kelias dienas „Umana Reyer“ paskelbė apie išsiskyrimą su vyriausiuoju treneriu Walteriu De Raffaele.

„Gaila, kad tik trenerį atleido, būtų buvę smagu pasikalbėti po tiek metų. Manau, kad kažkokios įtakos bus, vadovavimą perims antras treneris. Žinau, kad jie ieško naujo trenerio, bet manau, kad šiuo atveju jiems gali būti sunkiau“, – kalbėjo Orelikas.

Apie galimą trenerio atleidimo įtaką varžovų žaidimui implikavo ir Čanakas:

„Sunku pasakyt, komandos visad parodo kažkokią reakciją į trenerių atleidimus. Pačiame žaidime nesitikiu daug pokyčių, nes asistentas turėtų tęsti tą patį pradėtą darbą. Svarbiausias dalykas mums bus mūsų reakcija į pralaimėjimą sekmadienį.“

Plačiau apie šio vakaro varžovą galite paskaityti čia.

Renginio pradžio 18.45 val.

Bilietus į Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ namų rungtynes vietiniuose ir tarptautiniuose turnyruose platina www.ticketmarket.lt.

Kklietkabelis.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: