„Cido“ arenos vadovas: „Tikiuosi, kad Kalėdų Senelis turi Galimybių pasą“

Rugsėjis naują pradžią simbolizuoja ne tik mokslo įstaigoms, bet ir renginių rinkai – žiūrovus į sales vėl kviečia teatrai ir arenos, muziejai pristato naujas parodas. Nekantriai naujojo renginių sezono laukiantis Panevėžio „Cido“ arenos vadovas pajuokavo besitikintis, jog Kalėdų Senelis yra pasiskiepijęs ir turi Galimybių pasą, antraip didžiausios metų šventės renginių rinkos atstovams gali ir vėl neateiti.

„Praėjusiais metais buvome suplanavę puikų renginių sezoną, tačiau viskas apvirto aukštyn kojom ir didžiąją metų dalį teko praleisti už uždarų durų. Priešaky ir vėl turime nuostabų renginių sezoną, todėl tikimės, jog Kalėdų Senelis yra pasiskiepijęs bei turi Galimybių pasą, kitaip Kalėdos renginių rinkai gali neateiti, kaip neatėjo praėjusią žiemą“, – teigė „Cido“ arenos vadovas Tomas Inčikas.

Trečioji didžiausia Lietuvos arena rudenį pasitinka sportiškai nusiteikusi – rugsėjį čia vyks kasmetinis Raimundo Sargūno taurės turnyras, o Panevėžio „Lietkabelio“ klubas pradės naująjį krepšinio sezoną. Spalį žiūrovų laukia Pasaulio IGF graplingo čempionatas, o lapkritį – XXIII Vitalijaus Karpačiausko vardo tarptautinis bokso turnyras. Tarp renginių arenoje taip pat nuolat treniruosis įvairių sporto šakų atstovai.

Vienu iš laukiamiausių rudens sporto renginių Lietuvoje taps lapkričio 27 dieną vyksiančios dviračių treko UCI Čempionų lygos varžybos, kur įvyks trečiasis iš šešių turnyro etapų. Naujo formato dviračių treko varžybose su specialiais garso ir šviesų efektais geriausi pasaulio treko dviratininkai keturiose rungtyse – sprinto, keirino, skrečo ir atkrintamosiose lenktynėse – varžysis dėl pusės milijono eurų prizinio fondo.

Vienintelėje Baltijos šalyse olimpinio standarto dviračių treką turinčioje Panevėžio „Cido“ arenoje tarp 72 geriausių pasaulio treko dviratininkų išvysime ir potencialiai su šiuo sportu po varžybų atsisveikinsiančią 39-erių metų Simoną Krupeckaitę, kuri per savo karjerą yra pagerinusi pasaulio rekordą, iškovojusi virš 20 medalių, dalyvavusi penkiose Olimpinėse žaidynėse bei triskart pripažinta Lietuvos metų sportininke.

Puikios naujienos laukia ir Lietuvos krepšinio aistruolių, nes, dėl pasikeitusio Europos taurės formato, Panevėžyje rudenį lankysis bent keturiais užsienio klubais daugiau negu praėjusį sezoną. „Cido“ arenoje „Lietkabelio“ komanda šiemet iš viso sužais mažiausiai penkiolika LKL, vienerias Karaliaus Mindaugo taurės bei devynerias Europos taurės rungtynes.

„Naujasis formatas mums yra tikrai palankus, nes vietoj 10 vieno etapo rungtynių dabar turėsime bent 18, todėl panevėžiečiai vietoj 5 garantuotų mačų išvys beveik 10 rungtynių. Tarp mūsų varžovų pamatysime ir tokias tituluotas komandas, kaip Krasnodaro „Lokomotiv“ ar Badalonos „Joventut“ bei vieną įdomiausių šių metų Europos klubų – Belgrado „Partizan“, – teigė „Lietkabelio“ klubo direktorius Martynas Purlys.

M. Purlys. (Dmitrijaus Radlinsko nuotr.)

Sportu nesidomintiems Panevėžio gyventojams didžiausioje miesto renginių vietoje veiklos šį sezoną taip pat netrūks – arenoje suplanuota tiek privačių, tiek viešų renginių bei koncertų, tarp kurių išvysime ir didžiausių šalies muzikos grandų pasirodymų, o visa informacija apie tai bus skelbiama netolimoje ateityje.

Vadovaujantis Lietuvos Vyriausybės nutarimu, nuo rugsėjo 13 dienos į visus Panevėžio „Cido“ arenoje vykstančius renginius bus galima patekti tik su Galimybių pasu, kas leis žiūrovais užpildyti didžiąją dalį beveik 7 tūkst. žmonių talpinančios salės

„Labai palaikome Galimybių paso idėją ir nekantriai laukiame naujojo renginių sezono, todėl visi arenos darbuotojai jau yra pasiskiepiję dviem skiepais. Galimybių pasas mums leis pakviesti žiūrovus į kokybiškus renginius, kuriais galima mėgautis pilnavertiškai – be kaukių, be atstumo laikymosi ar kitų ribojimų bei, pagaliau, su maistu ir gėrimais – taip, kaip buvome įpratę iki pandemijos“, – teigė arenos vadovas T. Inčikas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: