COVID-19 fondą remia ir verslas, ir privatūs aukotojai

Prie COVID-19 pasekmių mažinimo fondo kasdien prisijungia nauji aukotojai.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pabrėžia, kad reikšmingos visos aukos. Jos kelia didelį dėkingumą ir pasididžiavimą, nes į fondo veiklą savo lėšomis įsitraukė daugiau kaip šimtas verslo įmonių ir daugybė privačių aukotojų.   

Tarp verslo įmonių daugiausia lėšų į fondą pervedė bendrovės „Philip Morris Baltic“ – 110 tūkst., SEB Lietuva – 100 tūkst., Telia Lietuva – 50 tūkst., „Baltisches Haus“ – 50 tūkst. eurų.

Kai kurios įmonės, tokios kaip „Timac Agro Lietuva“, „Kavos bankas“ prie fondo veiklos nusprendė prisidėti skirdamos jam dalį gautų pajamų.  

LRT muzikinio projekto „Dainuokim kartu“ žiūrovai, kiekvieną šeštadienį balsuodami už pamėgtus atlikėjus, savo skambučiais į COVID-19 fondą surinko jau beveik 40 tūkst. eurų.

O trumpaisiais numeriais, kai aukų dydis – nuo 2 iki 10 eurų, surinkta daugiau kaip 26 tūkst. eurų. Fiziniai asmenys fondui paaukojo per 223 tūkst. eurų.

Iš viso fonde surinkta 732 tūkst., iš jų panaudota ir pasirašyta sutarčių – už 503 tūkst. eurų.

Naujausi fondo pirkiniai – 40 vnt. gyvybinių funkcijų stebėjimo monitorių ir 50 vnt. automatinių infuzinių švirkštinių pompų, skirtų tirpalų (parenterinės mitybos, vaistų) nuolatiniam skyrimui tiesiai į veną. Kauno įmonė „Novameta“ pagamins ir padovanos 3 reanimacines lovas.

Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikas jau pasiekė plaučių ultragarsinės diagnostikos įranga ir 100 daugkartinio naudojimo apsauginių  kostiumų dezinfekcijai.

Aukoti į fondą galima ir trumpaisiais numeriais: 1845 – 2 eurai, 1846 – 5 eurai, 1847 – 10 eurai, taip pat per elektroninių mokėjimų sistemą „Paysera“ ir mokėjimų platformą PayPal. Visa informcija apie mokėjimus tinklapyje www.lietuvosfinansai.lt

COVID-19 pasekmių mažinimo fondas:

Gavėjas: Lietuvos Respublikos finansų ministerija

Sąsk. nr.: LT 56 1010 0000 0853 2407 (Lietuvos bankas)

Papildoma informacija:

Juridinio asmens kodas 288601650

Prezidentės biuras


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: