Dainininkas J. Jarutis pasidalino savo praeitimi: „Pardavinėjau plastikinius langus, pjoviau žolę, klojau trinkeles“

Dainininkas Justinas Jarutis gimė Kupiškyje, būdamas septyniolikos metų persikėlė į Vilnių ir iškart pradėjo savo muzikinę karjerą. Šiuo metu daug muzikos kuriantis atlikėjas idėjų vaizdo klipams semiasi iš labai paprastų ir žemiškų dalykų.

„Dažniausiai būna taip, kad aš tiesiog važiuoju automobiliu, užsileidžiu dainą, ir, kai jau groja finalinės natos, pradedu galvoti. Arba tiesiog užsimerkiu eidamas. Arba atsigulu ir klausau muzikos, kad pamatyčiau vaizdą, kurį norėsiu perteikti vaizdo klipe“, – šį pirmadienio vakarą, 22 val., naujojo kanalo 2TV laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ pasakos Justinas.

Prieš 12 metų savo muzikinį kelią pradėjęs atlikėjas Justinas Jarutis, 2018-aisiais išleidęs pirmąjį solinį albumą, neslepia, kad iki tol yra įveikęs daug iššūkių.

„Pardavinėjau plastikinius langus, pjoviau žolę, klojau trinkeles stovėjimo aikštelėje prie Kupiškio parduotuvės, dirbau itališkame restorane Londone, dirbau Lietuvoje kokiuose keturiuose baruose. Esu dirbęs asistentu renginiuose, persirengęs kaubojumi pasitikinėjau svečius. Esu buvęs žaliu dienraščio žmogumi per festivalį „Be2gether“. Mažai ko esu neišbandęs. Statybą, prekybą, aptarnavimo sektorių“, – skaičiuoja J. Jarutis.

Justinas dirbo tam, kad galėtų uždirbtus pinigus investuoti į muziką. „Įsidarbinau dar būdamas mokykloje, dirbau gal tris mėnesius tam, kad galėčiau nusipirkti gitaros stiprintuvą. Man buvo 17 metų“, – prisimena Justinas.

Šį pirmadienio vakarą laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ J. Jarutis nuoširdžiai pasidalins savo gyvenimo patirtimi. Atviras pokalbis su talentingu atlikėju – jau 22 val. per naująjį kanalą 2TV.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: