LNk nuotr.

Dainininkė Viktorija Vyšniauskaitė-Cheri: „Jeigu ne muzika, galbūt būčiau net neišgyvenusi…“

„Jeigu ne muzika ir jeigu ne karjera, kurios aš, kad ir nenuosekliai, bet laikiausi, galimai būčiau tiesiog tam pačiam Lazdynų rajone, kur nors gerčiau su vyresniais alkoholikais, nes taip, aš turėjau daug problemų ir galbūt būčiau net ir paprasčiausiai neišgyvenusi“, – jau šįvakar gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ atvirai sakys jaunosios kartos atlikėja Viktorija Vyšniauskaitė – „It‘s Cheri“.

Nors Viktorijai tik 29-eri, tačiau patirčių jos gyvenime jau pakaktų knygai… Jos tėtis žinomas operos solistas tenoras Vaidas Vyšniauskas. Nuo gimimo Viktorija buvo auklėjama itin griežtai, nes kartu su tėvais priklausė savarankiškai evangelinei Lietuvos krikščionių bendrijai „Tikėjimo žodis“, dažnai pavadinamai tiesiog sekta. Šiandien Viktorija svarsto, kad būtent dėl griežto auklėjimo ir itin jaunų, vėliau išsiskyrusių tėvų, sulaukusi paauglystės, ji ėmė daryti viską, kas buvo draudžiama, o suaugus jai tapo sunku ne tik susitvarkyti savo gyvenimą, bet ir užmegzti ilgalaikius santykius.

„Nemažai kas ateina iš vaikystės. Didžioji dalis, kaip mes elgiamės su savim, su aplinkiniais, kaip mes reaguojame, tai viskas ateina iš vaikystės. Tai pasakyčiau, kad gal todėl, kad tėvai buvo jauni, nebuvau gal išmokyta tam tikrų dalykų… Pavyzdžiui, savimi pasirūpinti, dalintis…“ – pasakos Viktorija.

Interviu metu dainininkė ne kartą minės tėvų skyrybas ir pasakos, kad, tėvams pasukus skirtingais keliais, ji liko pasimetusi kažkur per vidurį, todėl nemažą dalį savo gyvenimo prilygina chaosui. „Buvau neišmylėtas vaikas. Fizine prasme man lyg ir nieko netrūko, bet ne emocine…“ – sakys Viktorija Vyšniauskaitė.

Kaip atrodė Viktorijos gyvenimas priklausant uždarai tikinčiųjų bendruomenei? Ir kodėl ji save vis dar vadina sulūžusiu žmogumi? Žiūrėkite gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ jau šiandien, 20.00 val., tik per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: