„Daktaro Hauso“ gerbėjams – to paties kūrėjo serialas apie gydytoją, kurio genialumui nėra ribų

Visiems serialo „Daktaras Hausas“ gerbėjams – puikios žinios. Jau visai netrukus TV6 eteryje pasirodys kitas to paties serialo kūrėjo darbas, „Gerasis daktaras“. Dar viena istorija apie genialų, tačiau kitokį, nei visi, talentą, kartoja sėkmę ir pavergia viso pasaulio serialų apie medikus gerbėjų širdis.

Įtempta gydytojų kasdienybė ir neeilinis pagrindinis personažas atskleidžia, kad talentams nėra jokių ribų, net jei aplinkiniai kartais galvoja kitaip.

Seriale „Gerasis daktaras“ pasakojama netikėta Shauno Murphy istorija. Jaunas gydytojas, turintis autizmo ir savanto sindromą, palieka savo ramų gyvenimą kaime ir persikelia gelbėti žmonių gyvybių į Kaliforniją. Čia, vienoje prestižiškiausių ligoninių, Shaunas bando įrodyti, kad taisyklės jam negalioja. Deja, jo laukia daugybė iššūkių – vienišius sunkiai randa bet kokią bendrą kalbą su aplinkiniais. O kur dar kolegų gydytojų spaudimas ir abejonės, kad kitokį požiūrį į pasaulį turintis jaunuolis – tinkamas profesionalas. Vaikino laukia daugybė iššūkių, ypatingai – siekiant susibendrauti su kitais ligoninės medikais. Shaunui teks įrodyti, kad jis – ne tik nėra prastesnis už kitus, bet ir įtikinti, kad jo gydymo būdai, nors ir netradiciniai, kartais yra netgi geresni už įprastinius…

Greitai išpopuliarėjęs serialas slepia ir keletą įdomių faktų:

  1. „Gerojo daktaro“ kūrėjas Davidas Shore’as sukūrė ir „Daktarą Hausą“. Neverta stebėtis, kad pasirodžius serialui, daugelis tarp šių dviejų neeilinių personažų ėmė matyti panašumus. Vis dėlto pats D. Shore’as tikina, kad pagrindiniai veikėjai negalėtų būti labiau skirtingi. Anot jo, daktaras Hausas – antisocialus, kaprizingas, o Shauno asmenybė yra visai kitokia. Tiesa, abu gydytojai klausia panašių klausimų apie pasaulį ir žmones bendrai.
  2. Siekdami kuo geriau perteikti Shauno autizmą, prie serialo dirbusi komanda nemažai apie tai domėjosi, žiūrėjo įvairias dokumentines juostas ir nuolat konsultuodavosi su specialistais. Kūrėjai Shauno personažą stengėsi perteikti kuo tiksliau. Taip pat nemažai seriale suvaidinusių aktorių ir patys turi šį sindromą.
  3. Pagrindinį vaidmenį sukūręs aktorius Freddie Highmore‘as iš pradžių pagrindinės rolės seriale „Gerasis daktaras“ atsisakė. Jaunas aktorius buvo ką tik pabaigęs 5 sezonus trukusį filmavimą kitame seriale, tad nenorėjo strimgalviais į tokią patirtį leistis ir vėl. Vis dėlto galiausiai jis sutiko. Sunku patikėti, tačiau tarp dviejų serialų, F. Highmore‘as turėjo tik 3 dienų pertrauką – iškart po to jis ir vėl grįžo į filmavimo aikštelę.

Įtraukiantis siužetas, neeilinio gydytojo išgyvenimai ir viską įveikiantis protas – jau nuo birželio 7 d. darbo dienomis 18 val. per TV6 – https://bit.ly/3uDYrtX !


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: