Danas Rapšys iškovojo aukso medalį!

Šiandien Berlyne 400 m plaukimo laisvu stiliumi rungties finale nuo pirmųjų iki paskutinių distancijos metrų pirmavęs Danas Rapšys iškovojo pirmąjį šių metų FINA Pasaulio plaukimo taurės medalį! Jis distanciją įveikė per per 3 min. 38.19 sek.

Danas Rapšys pasirodymą Berlyne pradėjo vyrų 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje. Rytinėje atrankoje lietuvis tarp 32 dalyvių užėmė 6 vietą (3:44.89) ir sėkmingai pateko į finalą!

Savo plaukime po pirmųjų 50 m ir 100 m jis buvo trečias, o likusią distancijos dalį D. Rapšys laikėsi arti lyderių trejeto. Likus 50 m iki nuotolio pabaigos mūsų šalies sportininkas padidino tempą ir finišavo trečioje pozicijoje. Už jį šiame plaukime greitesni buvo Pietų Afrikos sportininkas Matthew Satesas (3:43.53) ir atrankos lyderiu tapęs Lucas Kroonas (3:41.94) iš Nyderlandų.