Dar daugiau saugių kaimynų Panevėžyje

Birželio 25 dieną Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariato viršininkas Vidas Sabonis su Molainių g. 94 namo bendrijos pirmininku Gintaru Žeruoliu pasirašė saugios kaimynystės įkūrimo ir bendradarbiavimo sutartį. Abi šalys įsipareigojo keistis informacija apie gyvenamosios aplinkos negatyvius reiškinius, saugumo problemas ir kartu ieškoti efektyvių sprendimo būdų.

Bendruomenės pareigūnė Renata Gustaitienė, dalyvavusi susirinkime, skatino piliečius būti budriais ir atsakingais tiek už savo, tiek už kaimynų gerovę. Kvietė kurti ir puoselėti draugiškus tarpusavio santykius ir taip siekti saugumo bendruomenėje. Policininkė ragino įsirengti vaizdo stebėjimo kameras, minėjo, kad tai puiki investicija ir teisėtvarkos pažeidėjų drausminimo priemonė. Pagyrė gyventojus, kad pasirūpino namo apšvietimu, pakeitė laiptinių ir rūsio langus, sutvarkė kiemą, vaikų žaidimo aikštelę.

Renata Gustaitienė informavo, kad bendruomenės pareigūnės mielai konsultuoja, padeda gyventojams ir siekia, kad piliečiai bendradarbiautų su pareigūnais, kreiptųsi į policiją, nenuleistų rankų ir drauge puoselėtų „Saugios kaimynystės“ judėjimo idėjas.

 

Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: