„Darom 2015“ atskleidė problemines Panevėžio vietas

LR Seimo narys Domas Petrulis balandžio 25 d. kvietė visus panevėžiečius į respublikinę akciją „DAROM 2015“. Buvo tvarkoma Nevėžio pakrantė nuo Pajuostės plento iki Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“.

Be to, šiukšlės buvo renkamos nuo šalia Panevėžio senųjų kapinių esančio šlaito. Jau daug metų netvarkytas šlaitas nepuošia Panevėžio. Nuvirtę medžiai, brūzgynai, šiukšlių kalnai, seni antkapiai bei kryžiai byloja, kad tai tarsi Dievo užmirštas kampelis. Visi šiukšlina, o tvarkančių nėra. 25-osios dienos akcijoje dalyvavo per 50 savanorių iš Panevėžio. Surinkta daugiau nei 3 tonos šiukšlių.

Kadangi šiemetinė akcija „DAROM“ buvo skiriama ir vandens valymui, švarintis padėjo ir narai. Prie pėsčiųjų tilto esančioje teritorijoje jie traukė senas padangas, surūdijusius skardos gabalus, senus kibirus. Rado net mašinos numerius.

„DAROM 2015“ Panevėžyje vyko visą savaitę nuo balandžio 18 d. Iki 25 d. Buvo tvarkomos įvairios Panevėžio vietos – poilsio zonos, bendrijų, mokyklų, darželių teritorijos. Iš viso akcijoje dalyvavo per 1500 žmonių – įmonių, bendruomenių, įstaigų, mokyklų, darželių, namų bendrijų atstovų. Per savaitę surinkta 160 tonų šiukšlių.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems, dalyvavusiems šioje akcijoje, narams, švarinusiems Nevėžį. Ačiū visiems, neabejingiems Panevėžiui, jo švarai ir tvarkai.

LR Seimo nario Domo Petrulio biuro informacija

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: