Darželio auklėtojų diena Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijoje

Nekantrumu spindinčios akytės, džiaugsmu tuksinčios širdelės, pačios gražiausios gėlės rankytėse ir pirmosios raidelės, dailiai išvedžiotos sąsiuvinukuose – tai pirmokėliai laukia savo darželio auklėtojų mokykloje.

Pati mieliausia akimirka, kai pamačius savo auklėtoją, norisi prie jos pribėgti, apkabinti ir pasakoti pasakoti pasakoti- kiek jau daug išmokta, kiek dantukų iškrito…

Mokytojos Jolanta, Daiva ir Sigita nuoširdžiai padėjo savo mokinukams pasiruošti susitikimui: kartu su vaikais rengė auklėtojų portretų parodėlę, repetavo muzikinę- poetinę programėlę.

Pirmųjų klasių mokytojų ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų bendravimas ir bendradarbiavimas- tai vaiko saugumas, ugdymo proceso perimamumas, nuoseklumas.

Glaudus ryšys tarp pedagogų padeda pirmokui lengviau įveikti tapimo ir pritapimo sunkumus, auklėtojai suteikia pasitikėjimo savo kompetencija, pasirinktais ugdymo metodais ir priemonėmis, o pirmoko mokytojai atsiranda galimybė geriau pažinti savo mokinius, tikslingai planuoti ugdymo(si) procesą.

Kad bendradarbiavimas tarp ugdymo įstaigų būtų kuo naudingesnis, įdomesnis, Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijoje organizuotas pirmųjų klasių mokytojų ir priešmokyklinio ugdymo pedagogių susitikimas ir seminaras „Kūrybiškumo panaudojimas emocinės įtampos mažinimui“. Mokyklos psichologė D. Danytė įvardino požymius, pagal kuriuos kiekvienas galime atpažinti vidinį nerimą, įtampą. Floristikos būrelio vadovė D. Baubonienė įtraukdama pedagoges į kūrybinę veiklą „Pakviesk rudenį į savo namus“ nuteikė, kad pakanka pasivaikščioti lapų auksu užneštais takais, parsinešti klevo lapų glėbelį ir panirus į kūrybinę veiklą, širdis nurimsta, mintys šviesėja, norisi kurti, džiaugtis, daryti gerus darbus.

Renginio vertę ir prasmę nusako vienu mostu, iš širdies brūkštelėti auklėtojų atsiliepimai: „Buvo nuostabu! Džiaugiuosi, kad atvykau pas Jus. Patyriau nuostabių akimirkų. Žaviuosi šilta aplinka, nuoširdžiais žmonėmis, šauniomis idėjomis, geranorišku bendravimu. Žinau, kad galiu dirbti, kurti, įgyvendinti svajones“.

 

Pradinių klasių mokytoja Sigita Andrijauskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: