„Dasigyvenom“ – turgus tuščias

Euras ir turistai „išlepino“ prekeivius. Vietiniai nebeperka, o sumažėjus svečių, ir pardavėjams nebėra ką veikti.

Anykščiuose – unikali situacija – žmonės nebeprekiauja. Nors valdžia deklaruoja, jog būtina sudaryti sąlygas užsidirbti, tačiau savieigai paliktas sektorius merdi. Daugiau prekybininkų susirenka tik sekmadieniais, bet ir pastarieji nepatenkinti tuo, ką pavyksta uždirbti. Ankščiau turgų mėgę anykštėnai įsitikinę, jog visa tai dėl dviejų priežasčių: turgavietė per toli nuo miesto centro, o jos prekeiviai – atitrūkę nuo realybės.

Dar praėjusios kadencijos valdantčiųjų buvo pasiūlyta vieta prekybai – kitapus „Maximos”, privatininko kieme, bet šis sumanymas neprigijo. Tuo metu neatsirado norinčiųjų investuoti, o valdžia nesugebėjo įrengti net prekystalio. Kodėl nebuvo įkurtas miesto turgus galėjo nulemti ir kita priežastis – tuometinė valdžia deklaravo, jog prekybininkai miesto centre nereikalingi, neva, jie nepuoš miesto įvaizdžio.

Šiuo metu yra pasiūlymas įrengti „mini” turgelį šalia miesto skelbimų lentos, esančioje tuščioje erdvėje. Patogioje vietoje galėtų prekiauti vietinę produkciją auginantys miestiečiai bei ūkininkai.

nyksciai


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: