unsplash nuotr.

Daugiafunkcinių spausdintuvų pirkėjo gidas: Ką reikia žinoti

Šiuolaikinėje sparčiai besivystančioje verslo aplinkoje efektyvumas ir produktyvumas yra svarbiausi dalykai. Daugiafunkciniai spausdintuvai (MFP) tapo svarbiais įrankiais šiems tikslams pasiekti, nes siūlo universalų sprendimą, kuris neapsiriboja vien spausdinimu. Nesvarbu, ar įrenginėjate nedidelį namų biurą, ar atnaujinate įmonės aplinką, tinkamo daugiafunkcinio spausdintuvo pasirinkimas gali turėti didelės įtakos jūsų darbo eigai ir veiklos efektyvumui. Šiame straipsnyje aptariamos svarbiausios savybės, į kurias turėtume atsižvelgti rinkdamiesi daugiafunkcinį įrenginį, įskaitant spausdinimo kokybę, greitį, ryšio galimybes ir papildomas funkcijas.

Spausdinimo kokybės supratimas

Renkantis daugiafunkcinį įrenginį svarbiausia yra spausdinimo kokybė. Labai svarbu atsižvelgti į skiriamąją gebą, kuri matuojama taškais colyje (dpi). Didesnis dpi paprastai reiškia geresnį spausdinimo rezultatų detalumą. Jei norite, kad dokumentai atrodytų ryškūs ir profesionalūs, ieškokite spausdintuvų, kurių skiriamoji geba yra ne mažesnė kaip 600 x 600 dpi. Įmonėms, kurioms reikalingi aukščiausios kokybės grafiniai spaudiniai, pavyzdžiui, rinkodaros agentūroms ar dizaino įmonėms, gali prireikti didesnės skiriamosios gebos, pavyzdžiui, 1200 x 1200 dpi ar daugiau.

Spausdinimo ir darbo greičio vertinimas

Greitis yra dar vienas labai svarbus veiksnys renkantis daugiafunkcinį įrenginį. Spausdinimo greitis paprastai matuojamas puslapiais per minutę (ppm). Jei jūsų biure reikia spausdinti dideliais kiekiais, apsvarstykite įrenginį, galintį spausdinti bent 20-30 psl. per minutę. Tačiau svarbu ne tik tai, kaip greitai spausdintuvas gali atspausdinti puslapius. Reikėtų įvertinti ir kitų funkcijų, pavyzdžiui, skenavimo ir kopijavimo, spartą, ypač jei šios užduotys dažnai atliekamos jūsų biuro veikloje. Ieškokite daugiafunkcinio spausdintuvo su patikimu vidiniu procesoriumi ir pakankamu kiekiu atminties, kad galėtumėte efektyviai atlikti kelias užduotis.

Ryšio galimybės

Skaitmeninių darbo vietų amžiuje nepaprastai svarbu, kaip daugiafunkcinis įrenginys jungiasi su kitais įrenginiais. Dauguma šiuolaikinių spausdintuvų standartiškai turi USB jungtį, tačiau norėdami pritaikyti keliems naudotojams ar nuotolinei prieigai, turėtumėte apsvarstyti modelius, palaikančius Ethernet ir belaidį tinklą. Belaidis ryšys leidžia darbuotojams spausdinti iš nešiojamųjų kompiuterių, išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių be tiesioginio ryšio. Be to, tokios funkcijos kaip NFC (artimojo lauko ryšys) gali leisti naudotojams spausdinti iš suderinamų prietaisų paprastu bakstelėjimu.

Skenavimo ir siuntimo funkcijos

Nors spausdinimas gali būti pagrindinis jūsų poreikis, šiuolaikiniai daugiafunkciniai įrenginiai siūlo daugybę funkcijų, kurios gali pakeisti kelis jūsų biuro įrenginius. Aukštos kokybės skeneriai gali labai palengvinti dokumentų skaitmeninimą, nes turi tokias funkcijas, kaip dvipusis skenavimas (abiejų puslapio pusių nuskaitymas), didelės raiškos skenavimas ir integruota OCR (optinio ženklų atpažinimo) technologija, kuri nuskaitytus dokumentus paverčia redaguojamais ir ieškomais duomenimis.

Faksogramų siuntimas gali atrodyti pasenęs, tačiau jis vis dar labai svarbus daugelyje pramonės šakų, pavyzdžiui, teisės ir sveikatos priežiūros. Jei tai būtina jūsų verslui, ieškokite daugiafunkcinio įrenginio, kuriame būtų įdiegtas fakso modemo greitis ir atmintis, galinti patenkinti jūsų biuro reikalavimus, užtikrinant, kad būtų galima saugoti ir efektyviai apdoroti daugybę gaunamų fakso pranešimų.

Papildomos funkcijos, į kurias reikėtų atsižvelgti

  • Dvipusis spausdinimas: Dvipusis spausdinimas (spausdinimas abiejose puslapio pusėse) yra puiki funkcija bet kuriam biurui, kuriam rūpi išlaidos ir poveikis aplinkai. Ji sumažina popieriaus sunaudojimą ir gali sutaupyti laiko.
  1. Jutiklinio ekrano sąsaja: Šiuolaikiniuose daugiafunkciniuose spausdintuvuose dažnai būna intuityvus jutiklinio ekrano valdymas, kuris palengvina užduočių valdymą tiesiai iš spausdintuvo. Ši funkcija gali supaprastinti operacijas ir pagerinti naudotojo patirtį.
  • Saugumas: Kadangi spausdintuvai gali būti didelė IT saugumo spraga, apsvarstykite daugiafunkcinius įrenginius, kurie siūlo pažangias saugumo funkcijas. Ieškokite tokių parinkčių, kaip integruotos ugniasienės, saugus įkrovimas ir įsilaužimo aptikimas, kad apsaugotumėte jautrią informaciją.
  • Dokumentų tvarkymas: Biurams, kurie daug skenuoja ir kopijuoja, labai svarbus patikimas automatinis dokumentų tiektuvas (ADF). Ši funkcija leidžia automatiškai apdoroti kelių puslapių dokumentus, nereikalaujant rankiniu būdu paduoti kiekvieno puslapio į skaitytuvą.
  • Energijos vartojimo efektyvumas: Ieškokite efektyviai energiją vartojančių modelių, sertifikuotų pagal tokias programas kaip ENERGY STAR. Tokie spausdintuvai sunaudoja mažiau elektros energijos ir padeda sumažinti eksploatacines išlaidas.

Teisingas pasirinkimas

Renkantis tinkamą daugiafunkcinį spausdintuvą reikia suderinti kainą, funkcijas ir konkrečius jūsų darbo vietos poreikius. Atsižvelkite į kasdienį biuro spausdinimo apimtį, kitų funkcijų, pavyzdžiui, skenavimo ir faksogramų siuntimo, poreikį ir į tai, kaip jūsų komanda nori prisijungti ir bendrauti su įrenginiu. Investavus į jūsų verslo reikalavimus atitinkantį daugiafunkcinį įrenginį galima supaprastinti veiklą, sumažinti išlaidas ir padidinti našumą, o tai ilgainiui suteiks didelę naudą.

Atidžiai apsvarstę šiuos aspektus, užtikrinsite, kad daugiafunkcis spausdintuvas bus ne tik įrankis, bet ir neatsiejama jūsų verslo sėkmės dalis.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: