Depiliacija lazeriu – ar verta darytis šią procedūrą?

Šiomis dienomis kone kiekviena moteris svajoja turėti kuo lygesnę odą, kuri būtų glotni ir be jokių nereikalingų plaukelių. Puiku tai, kad šiuolaikinė medicina ir įvairios naujai išrastos technologijos padeda moterims lengviau pasiekti savo grožio tikslų ir sutrumpinti kasdienei išvaizdos priežiūrai skiriamą laiką. Ne išimtis yra ir plaukelių šalinimas – šiandien jau kone kiekviena gali rinktis depiliaciją lazeriu ir mėgautis lygia ir gražia oda.

Depiliacija lazeriu yra puikus būdas pašalinti nepageidaujamus plaukus. Būtent ši grožio procedūra padeda atsikratyti plaukelių labai ilgam laiko tarpui kone be skausmo ir komplikacijų. Skutimasis kas antrą dieną erzina beveik visas. Jis dirgina odą ir ją erzina, o dažnai nuo peiliukų lieka raudoni randeliai. Plaukų depiliacija vašku ar cukrumi taip pat nėra geras sprendimas – tai ypač skausminga, o galiausiai odą gali nusėti bėrimai ir įaugę plaukeliai. Lazeris nėra toks skausmingas kaip depiliacija vašku ar cukrumi, o rezultatai išlieka kur kas ilgiau nei skutantis peiliuku. 

Depiliaciją lazeriu galima atlikti daugelyje skirtingų klinikų didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Visgi, svarbu išsirinkti kompetentingą specialistą ir gerą kliniką, kurioje yra naujausia įranga. Naujoviška įranga ir specialisto kompetencija padės greičiau sulaukti norimo rezultato ir išvengti komplikacijų. Depiliaciją lazeriu yra puiki išeitis toms, kurios nori ilgam pamiršti apie nepageidaujamus plaukelius.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: