Dizainerė Laura Dailidėnienė savo gerbėjams pristatė vardinį mados kalendorių

Trečiadienio vakarą dizainerė Laura Dailidėnienė pristatė pirmąjį savo mados kalendorių – „Laura Daili Fashion calendar 2016“. Vakaro metu susirinkusiems svečiams dizainerė siūlė vardinius kalendorius įsigyti už auką. Kiekvienas atėjęs galėjo paaukoti norimą sumą į aukų dėžutę. Visos vakaro metu surinktos lėšos atiteks Kauno Zoologijos sode gyvenančiai pelėdai.

„Ne paslaptis, kad pelėdžiukas yra tarsi mano kūrybos simbolis, o naujausios kolekcijos pavadinimas „Aves“, kurios nuotraukos ir puikuojasi šiame kalendoriuje, iš lotynų kalbos išvertus reiškia paukščiai. Todėl nusprendėme, o kodėl gi nepadarius gero darbo ir nepadėjus zoologijos sode gyvenančioms pelėdoms. Taip ir gimė ši įdėja, kad už kalendorių surinktos lėšos keliaus Kaune gyvenančiai pelėdai“, – vakaro metu kalbėjo dizainerė.

L. Dailidėnienė sakė, kad idėja sukurti vardinį kalendorių kilo norint pasidalinti rudens-žiemos kolekcijos fotosesijos nuotraukomis. Įspūdingą fotosesiją, Kėdainiuose esančiuose fosfogipso kalnuose, įamžinti ėmėsi sparčiai garsėjanti fotografė Neringa Rekašiūtė.

Dizainerės kalendorių su išskirtine jos kurtų drabužių fotosesija viduje galės įsigyti kiekvienas norintis. Pati kūrėja sako, kad tai puiki dovana artėjančių švenčių proga.

Į kalendoriaus pristatymo vakarėlį susirinko dizainerės bičiuliai, tarp kurių – ir žinomi Lietuvos žmonės. Pasveikinti dizainerės atvyko neseniai knygą išleidusi žurnalistė Agnė Pačekajė, modelis bei mados tinklaraštininkė Gabija Varnaitė, etiketo žinovas Giedrius Drukteinis bei kiti.

Rudenio pradžioje savo mados namų „Laura Daili Vilnius“ duris atvėrusi L. Dailidėnienė žadėjo, kad savo gerbėjus dar ne kartą sukvies į įvairius renginius: „Kai atsidarėme žadėjau, kad tikrai jus visus sukviesime dar kartą. Todėl ir dabar pažadu, kad renginių pas mus tikrai netruks.“


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: