Dovanų idėjos – kai norisi nustebinti kiekvieną

Įprastai šventės asocijuojasi su jaukiu šeimos šurmuliu, skambiu juoku ir nuoširdumu dvelkiančiomis dovanomis. Juk malonu regėti spindinčias brangių žmonių akis, kai jie išpakuoja dovanas ir randa tai, ko seniai troško. Jei pasitaikė nejaukių akimirkų, kai artimiesiems sunkiai pavyko išspausti mandagią šypseną… neverta nusiminti! Pasinaudojus keletu patarimų, pavyks išrinkti tobulą dovaną ir išskirtinai artimuosius nustebinti.

Kaip išrinkti tobulą dovaną?

Dažnam šventinis apsipirkimas kelia dvejonių ar gerai pažįstame žmogų. Todėl paranku užduoti sau kelis orientacinius klausimus: kokie dovanos gavėjo hobiai? Koks charakteris? Kokie ryšiai mus sieja? Tai padės išsiaiškinti, kokiam asmenybės tipui daromas siurprizas.

Vertinantiems nepamirštamas patirtis, patiks dovanų kuponai pramogoms. Ekstremalius potyrius mėgstančiam vyrui tobula dovana – pasivažinėjimas džipu, skrydis parasparniu ar slidinėjimas. Mėgstantiems keliauti – nedidelė ekskursija ir pramogos kitame mieste. 

Romantiškas, grožį puoselėjančias moteris sužavės grožio paslaugos ir atsipalaidavimo pramogos. Brangias, kokybiškas dovanas vertinantys su malonumu pavakarieniaus restorane, išmėgins gėrimų degustaciją ar čekį pojūčių spektakliui. 

Vaikai labiausiai vertina pramogas – nuotykius vandens, batutų parke, dažasvydį ar kartingus. Tiems, kuriems patinka edukaciniai užsiėmimai, siūloma išbandyti eksperimentus laboratorijoje ar virtuvėje.

Jei dovana skirta išrankiai asmenybei, išeitis – dovanų čekis. Pavyks ir nustebinti, ir suteikti galimybę išsirinkti norimas pramogas pačiam(-iai)!

Išskirtinėms progoms – išskirtinės dovanos 

Kiekviena šventė pasižymi savo tematika ir spinduliuoja skirtingas emocijas. Šeimos šventes atspindi jaukios, meile spinduliuojančios dovanos. Puokštė gėlių į namus mamai, gardi vakarienė restorane tėvo dienos proga ar šeimos fotosesija net mažiausią šventę pavers magiška. 

Sezoninėms šventėms puikiai tinka dovanos atsipalaidavimui. Retai atostogaujantys vyrai neatsisakys sutikti Kalėdų SPA centre su kūno masažais, pirtimis ir baseinu. O skubančioms moterys su malonumu pasitiks Naujuosius metus atlikusios nepriekaištingai atrodydamos po grožio procedūrų.

Dovanos sukaktuvėms padės sustiprinti dviejų žmonių ryšį. Tad vakaras skrendant oro balionu, plaukimas naktinėmis baidarėmis ir gardi vakarienė įneš žavesio į kiekvienus santykius. 

Geriausias metas išrinkti dovaną – jau dabar
Jei svarbi proga ar didžiausios metų šventės ne už kalnų, puikus laikas veikti! Paprasčiausia į užrašinę surašyti viską, ką žinome apie dovanos gavėją ir pradėti ieškoti internetu. Svarbiausia nepamiršti, kad dovanos neprivalo būti brangios – Beta.lt pavyks rasti kuponų geriausiomis kainomis, pigiau nei iš tiekėjų, tad pasinaudojus viliojančiomis akcijomis pavyks nenusiskriausti patiems ir išskirtinai nustebinti artimuosius.  Daugiau dovanų kuponų pasiūlymų – Beta.lt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: