Organizatorių nuotr.

Dubajuje prasideda išpardavimų festivalis

Dubajuje prasideda „Vasaros staigmenų festivalis“, kurio metu rūbų, papuošalų ir baldų parduotuvės taiko didžiules, net iki 90 proc. nuolaidas. Ši mažų kainų karštinė tęsis visą vasarą, iki rugsėjo 3 d.

„Vasaros staigmenų festivalis“ ketina stebinti ne tik įspūdingomis nuolaidomis, bet ir daugybe pramogų. Visų pirma, apsiperkančių festivalyje dalyvaujančiose prekybos vietose laukia galimybė laimėti didžiulės vertės prizus: automobilius Mercedes Benz A-200 ir Nissan X-Trail, apartamentus Dubajuje ir daugiau nei 600 tūkst. eurų. Be to, miesto gyventojų ir turistų laukia daugybė nemokamų koncertų.

Dar šios vasaros pradžioje Dubajus paskelbė specialią iniciatyvą „Vaikai atostogauja nemokamai“, kuria skatina į Dubajų vykti kartu su mažaisiais šeimos nariais. Vaikai iki 12 metų daugelyje prabangių miesto viešbučių gali gyventi visiškai nemokamai. Vaikų taip pat laukia ir nemokamos pramogos – tarp kurių ir apsilankymas garsiojo Burdž Chalifos apžvalgos aikštelėje. Apsipirkimų festivalio metu vaikų laukia dar daugiau staigmenų – juos žada linksminti animatoriai, jiems rengiami specialūs koncertai ir teatro pasirodymai. Vaikų ir paauglių rūbams, žaislams, baldams ir mokyklinėms prekėms taip pat taikomos didžiulės nuolaidos.

„Vasaros staigmenų festivalis“ – jau tradicinis renginys, Dubajuje vykstantis 26-tąjį kartą. Kasmet į šį festivalį prisijungia vis daugiau prekybos vietų, o pats miestas inicijuoja daugybę nemokamų pramogų visai šeimai – fejerverkai, koncertai, įspūdingi šou – iki pat rudens garantuoja šventinę nuotaiką miesto gyventojams ir turistams.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: