RYO prekybos centras

Duris vėl atveria RYO parduotuvės: lankytojų laukia pokyčiai

Prekybos centras RYO atnaujina savo veiklą ir laukia grįžtančių lankytojų. Vyriausybei paskelbus apie karantino sąlygų sušvelninimą ir leidus dirbti prekybos centruose įsikūrusioms parduotuvėms, RYO jos duris atveria jau šiandien.

Panevėžiečių mėgstamos parduotuvės duris atvers ne iš karto, o pamažu. Atsižvelgdamas į LR sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas, prekybos centras RYO ir jame įsikūrusios parduotuvės ypatingą dėmesį ketina skirti lankytojų saugumui, sveikatai bei žmonių srautų suvaldymui.

„Esame visiškai pasirengę vėl atverti duris savo lankytojams. Laikomės visų būtiniausių priemonių ir aukščiausių higienos standartų, kad tiek darbuotojams, tiek lankytojams būtų užtikrintas maksimalus saugumas. Bendros erdvės ir liečiamieji paviršiai nuolat valomi dezinfekcinėmis priemonėmis, į prekybos centrą padidintu režimu tiekiamas grynas oras iš lauko. Žinoma, į patalpas lankytojai bus įleidžiami tik su apsauginėmis kaukėmis, taip pat reguliuosime lankytojų srautus, kad žmonės nesibūriuotų“, – apie atnaujintos prekybos centro RYO veiklos pakitimus kalbėjo jo vadovė Vilma Paškevičienė.

Siekiant užtikrinti, kad lankytojai vieni nuo kitų laikytųsi atokiai, prekybos centre bus įgyvendinti papildomi saugumo sprendimai, leisiantys užtikrinti socialinį atstumą. Prie kai kurių įėjimų į parduotuves brūkšniniais ženklais bus žymimi atstumai tarp pirkėjų, taip pat reguliuojamas į parduotuves įleidžiamų asmenų skaičius.

„Mums labai svarbūs mūsų lankytojai ir jų saugumas bei sveikata, tad prie visų įėjimų ir tualetuose yra įrengta dezinfekantų. Tikimės, kad žmonės jais naudosis atsakingai ir dažnai. Garso pranešimai bei vizuali informacija TV ekranuose periodiškai lankytojams primins apie karantino taisykles, tad viliamės, kad klientai bus supratingi ir patys pasirūpins savo bei aplinkinių saugumu“, – sakė V. Paškevičienė.

 Kavinės ir restoranai kol kas lankytojų nepriims.

Nuo balandžio 23 d. iki karantino pabaigos arba atskiro pranešimo prekybos centro parduotuvės dirbs kiek trumpiau nei įprastai – nuo 10 iki 19 val., RIMI HYPERMARKET – nuo 9 iki 20 val.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: