Dviračiu iš Lietuvos į Liuksemburgą

Lapkričio 10 d. (antradienį) 17.15 val. G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14) kviečiame klausytis panevėžiečio, kelionių dviračiu entuziasto Stanislovo Grubliausko pasakojimo apie praėjusios vasaros jo kelionę dviračiu iš Lietuvos į Liuksemburgą ir atgal.

Liuksemburgas, viena mažiausių Europos šalių, Stanislovą viliojo nuo paauglystės. Kelionė, pirmyn ėjusi vienu keliu, atgal – kitu, siekė 6 Europos šalis, tęsėsi 42 dienas. Šios kelionės išskirtinumas tas, kad visas dienas dviratį teko minti prieš vėją, pastebi Stanislovas.

Keliautojas susitikime parodys daugybę nuotraukų, kuriose užfiksuoti kraštovaizdžiai, miestų vaizdai, sutikti žmonės, dalinsis pastebėjimais, pakeliui patirtais nuotykiais, bendraus su klausytojais.

Tai jau trečiasis kasmet bibliotekoje surengiamas S. Grubliausko vasaros kelionių dviračiu pristatymas. Praėjusiais metais išgirdome jo pasakojimą apie kelionę į Šveicariją, užpraėjusiais – apie išskirtinai ilgą, 13-a Europos šalių siekusią kelionę.

S. Grubliauskas darbuojasi Panevėžio kraštotyros muziejuje popieriaus ir dokumentų restauratoriumi, vasaromis dviračiu keliauja jau 15 metų. Kelionėse jis pailsi ir patiria įdomių įspūdžių.

Kviečiame jų išgirsti!

 

Vilija Stokienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: