Autorių nuotr.

Džiugios naujienos augintinių šeimininkams: Panevėžyje duris atveria nauja gyvūnų prekių parduotuvė!

Jau nuo penktadienio (balandžio 19 d.) Respublikos g. 71 esančiame PC MAXIMA gyventojus pasitiks nauja gyvūnų prekių parduotuvė ANIMU. Tai augintinių priežiūros centras, į kurį atvykusių šeimininkų lauks ypatingai platus asortimentas, pirmųjų 30 apsipirkusių – dovanos, o visą savaitgalį (balandžio 19–21 d.) – net 20% nuolaida visoms nenukainotoms prekėms!

Panevėžio parduotuvės atidarymo šventė prasidės 12 val. ir čia visus pasitiks ypač vaikų mėgstamas personažas šuniukas Sepaliukas! Šis ne tik kvies nusifotografuoti, bet ir kiekvieną atvykusį su augintiniu pasveikins su dovanėlėmis, o visus klientus kvies sukti laimės ratą ir laimėti įvairiausių prizų augintiniui.

Kaip sertifikuotas Josera gamintojo partneris Lietuvoje, ANIMU parduotuvėse siūlo platų sauso ir konservuoto maisto pasirinkimą šunims ir katėms. Panevėžiečiai čia taip pat galės įsigyti ir kitų, visame pasaulyje žinomų gamintojų produktų, tokių kaip Royal Canin, Brit, Exclusion, Hill‘s, Acana, Furminator, Bachus, Cat‘s Best ir daug kitų.

ANIMU siūlomų maisto ir priežiūros produktų kokybe jau spėjo įsitikinti klientai Klaipėdoje, Šiauliuose ir Trakuose. Vienas iš parduotuvės išskirtinumų – neįprastai platus ir nuolat atnaujinamas prekių asortimentas ne tik šunims, katėms, bet ir graužikams, paukščiams, žuvims ir net egzotiniams gyvūnams! Visuose miestuose klientus kasdien pasitinka specialiai apmokyta komanda, kuri noriai konsultuoja ir padeda išsirinkti labiausiai poreikius atitinkantį pašarą, vitaminus, papildus, aksesuarus, antiparazitines ir higienos priemones.

Visose ANIMU parduotuvėse gyventojai laukiami su savo augintiniais – atvykite kartu ir parduotuvės konsultantai padės išsirinkti labiausiai jūsų gyvūnui tinkantį maistą ar aksesuarą. Beje, susipažinti su ANIMU asortimentu galima ir internetinėje parduotuvėje www.animu.lt. Čia ir ANIMU socialiniuose tinkluose lankytojai nuolat informuojami apie vykstančius žaidimus, loterijas, specialias akcijas ir pasiūlymus.

Panevėžio ANIMU parduotuvė veiks kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 19 val., šeštadieniais – nuo 9 iki 17 val., o sekmadieniais – nuo 9 iki 15 val. Laukiame visų – mažų, didelių ir net keturkojų jau nuo penktadienio (balandžio 19 d.) 12 val. PC MAXIMA (Respublikos g. 71)!

Autorių nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: