Džordana Butkutė apie populiariausias dainas: „Esu pastrigusi ant tų dainų“

Trečiadienio vakarą TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje svečiuosis muzikos ir Lietuvos scenų karalienė – atlikėja Džordana Butkutė. Dainininkė atvirai pasakos apie hitais tapusias, bet jai pačiai labai pabodusias dainas, namų ruošos darbus ir kuriozinius nutikimus.

Pokalbis su Džordana sukosi apie viską – ir muziką, ir nuotykius, ir buitį. Laidos vedėjas Mindaugas Stasiulis paklausė Džordanos ar ji įsivaizduoja save darbe, kuriame talento nereikia.

„Aš matyt dainuoti tik ir moku, na namus susitvarkau dar. 200 kvadratų tvarkyt, patikėk, yra kas veikt. Padarau ten kilometrų. Norint viską susitvarkyt, kasdien reikia tvarkytis“, – su šypsena kalbėjo Džordana.

Buvo aptarta ir pikantiška apatinio trikotažo tema: „Ponų išmislas, o moterų silpnybė. Mes be šitų gražių siūliukų negalim. Kur jūs vyrai labai pykstat, kad labai brangiai kainuoja“, – juokavo atlikėja.

Prakalbus apie muziką, Džrodana atvirai papasakojo, kad garsiausi ir populiariausi jos hitai, jai pačiai yra gerokai pabodę. „Tiek metų pasirašiau ant savo galvos dainai „Nemylėjau tavęs“, tai atrodo, kad aš pastrigusi esu ant tų dainų. Bet jie yra hitai“.

Džordana dėl savo žinomumo patiria daug visokių kuriozinių situacijų. Ji papasakojo vieną  istoriją apie nelabai malonų taksistą, kuris piktai skundėsi Džordanai apie neteisingai nurodytą jos adresą, atlikėja net užvožti norėjo: „Galvojau kirsiu aš jam“, – pasipiktinusi pasakoja Džordana.

Dar daugiau įdomių istorijų apie Džordanos gyvenimą bei smagų muzikinės grupės pasirodymą su Džordana Butkute žiūrėkite 19.30 val. „Gero vakaro šou“ laidoje per TV3.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: