E. Dragūnas apie tai, kaip reaguoja į savo parodijas: „Kur yra gerai – aš užskaitau“

Šį sekmadienį – Kalėdų dvasia alsuojanti ir iki ašarų juokinanti TV3 televizijos laida „Klo(u)nai“. Žiūrovai galės stebėti, kaip žinomiausi šalies aktoriai klonuojami į muzikos pasaulio, meno, sporto ar politikos garsenybes. Vienas iš ryškiausių laidoje klonuojamų įžymybių – grupės „SEL“ lyderis Egidijus Dragūnas. Jį laidoje įkūnys aktorius Arūnas Sakalauskas.

Atlikėjas laidos kūrybinei komandai davė išskirtinį interviu, kurio metu papasakojo, kaip reaguoja į tai, kai laidose būna parodijuojamas. Taip pat išsakė savo nuomonę, ką lengviausia ir sunkiausia yra jame atkartoti.

E. Dragūnas neslepia, kad į kai kurias savo parodijas reaguoja prastai. Humorą jis labai mėgsta, bet kartais parodijos jį kaip reikiant suerzina.

„Kai mane bando parodijuoti žmonės, kurie net neverti mano pado ir daryti tai su panieka – man labai nepatinka, aš to neužskaitau. Bet yra pora neblogų parodijų. Ar tu nori atkartoti žmogų, kad visi pasakytų „wow, gal čia jis“? Ar nori, kad tai būtų juokinga? Tai va tas skirtumas yra. Kur yra gerai – aš užskaitau“, – laidoje „Klo(u)nai“ kalbės E. Dragūnas.

Pasiteiravus, į ką vertėtų atkreipti dėmesį A. Sakalauskui, dainininkas patarė vaidinant minėti žodžius „žinai, žinai“. Būtent juos kalbėdamas itin dažnai vartoja vienas garsiausių Lietuvos atlikėjų.

„Nenoriu girtis, bet, turbūt, esu vienas iš daugiausia Lietuvoje parodijuojamų žmonių. Kiek žinau, net „Dviračio šou“ esu kaip personažas. Teko man matyti, kai kas iš tikro buvo juokinga. O kažkas – neišdirbta…“, – pastebėjimais dalinsis E. Dragūnas.

Sekmadienio vakarą scenoje taip pat pasirodys ir kiti garsiausi mūsų šalies kino, teatro bei televizijos aktoriai: Lina Rastokaitė, Ineta Stasiulytė, Aistė Lasytė, Ramūnas Rudokas, Šarūnas Banevičius, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė bei Ramūnas Šimukauskas. Įsikūnijimo specialistai ir improvizacijų virtuozai sukurs stulbinančius pasirodymus, o kalėdinę nuotaiką kurs gyvai grojanti grupė.

„Klo(u)nai“ –  sekmadienį, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: