Edgaras Lubys: „Tu – dalis manęs” koncertinis turas ir Panevėžyje

Balandžio 11 d. 18 val. Panevėžio Muzikiniame teatre koncertuos Edgaras Lubys.

Edgaras Lubys – puikiai pažįstamas veidas, Lietuvos muzikos scenoje matomas jau 11 metų. Muzikinę karjerą pradėjęs kaip „Amberlife”, šiandien Edgaras Lubys nebesislepia po jokiais sceniniais vardais. Tai naujas Edgaro kūrybos etapas, kuriame jis matomas, kaip subrendęs, savo gyvenimo kelią radęs ir tikrosiomis vertybėmis tikintis miesto romantikas.

Koncertinis turas „Tu – dalis manęs” yra tarsi iš naujo atgimusios Edgaro Lubio kūrybos pristatymas, bet tuo pat metu ir grįžimas prie kažko, kas tikra. „Tai grįžimas prie savo šaknų, prie to, nuo ko pradėjau. Vieni išgirs šį tą pažįstamo, kiti įžvelgs visiškai naujų minčių, tačiau tikrai visi atras šiltų emocijų ir nesuvaidintų jausmų”, – taip apie naują, tik lietuviškai skambantį albumą „Tu – dalis manęs” kalba pats Edgaras Lubys.

Koncertinio turo metu bus pristatomos ne tik naujausios albume skambančios dainos, tačiau ir seni ko gero kiekvienam daugybę kartų girdėti hitai. Be to, tik koncertų metu bus galima išgirsti išskirtinį dainų skambesį, nes Edgarui talkins profesionalių instrumentalistų grupė bei kviestiniai scenos svečiai.

Bilietų kainos:8 € (27,62 Lt), 10 € (34,53 Lt), 12 € (41,43 Lt)

Bilietus platina teatro kasa ir www.bilietai.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: