Eismas per Vėlines

Spalio 31 – lapkričio 1 dienomis, siekdami tinkamai užtikrinti viešąją tvarką, žmonių ir eismo saugumą, teisės pažeidimų bei nusikalstamų veiklų prevenciją, Panevėžio policijos pareigūnai stiprins patruliavimą susibūrimų vietose. Vairuotojams patariama būti atsargiems bei nepalikti vertingų daiktų automobiliuose.

Vėlinių savaitgalį, policijos pareigūnai visus vairuotojus ir ne tik, ragina būti itin atsargiais kelyje. Padidėjus automobilių srautui, ypač dažnai susidaro spūstys bei neišvengiama eismo įvykių. Kaip teigia Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kelių policijos biuro vyresnioji specialistė, jei tik yra galimybė, geriausia būtų į kapines vykti ne automobiliais, o miesto transportu.

Policijos pareigūnai rekomenduoja gerai apsvarstyti maršrutus, vykstant tiek į miesto kapines, tiek už jos ribų, kadangi eismas šalies keliuose šiomis dienomis yra pats intensyviausias. Taip pat patariama saugoti savo daiktus ir nepalikti jų be priežiūros automobilių salonuose ar kapinėse ant suoliukų, vagys ypač suaktyvėja. Nors šiomis dienomis patruliuoja gausus burys pareigūnų, ilgapirščiai vis tiek drąsiai imasi darbo.

Vairuotojai raginami nepalikti automobilių, kurie sudarytų kliūtis ir trukdytų sklandžiam transporto, ypač – viešojo eismui. Tiek spalio 31 d., tiek ir lapkričio 1 d. prie kapinių ir jų apylinkėse patruliuos policijos pajėgos. Todėl eismo dalyviai prašomi būti atidūs, laikytis Kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų.

 

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV_logotipas_baltas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: