Asm. nuotr.

EP nariai pasveikino išrinktąjį Taivano prezidentą Lai Ching-te

Europos Parlamento nariai Andrius Kubilius ir Rasa Juknevičienė laišku pasveikino praėjusį savaitgalį išrinktąjį Taivano prezidentą Lai Ching-te bei palinkėjo visokeriopos sėkmės užtikrinant Taivano vystymąsi ir klestėjimą.

„Jūsų pergalė yra ne tik reikšmingas asmeninis triumfas, bet ir demokratijos pergalė, – pažymėjo EP nariai. – Jūsų išrinkimas laisvuose ir nepriklausomuose rinkimuose dar kartą įrodo, kaip mes tvirtai tikime, kad Kinijos žmonės nori ir gali gyventi vadovaudamiesi demokratijos vertybėmis ir principais“.

Europarlamentarai pabrėžė, kad nuolat remia Taivaną ir yra pasiryžę puoselėti abipusiai naudingus Taivano ir Europos Sąjungos politinius ir ekonominius ryšius.

„Atidžiai sekėme ir nuoširdžiai žavėjomės Prezidentės Tsai Ing-wen darbu. Lietuva solidarizuojasi su Taivanu ir mums malonu pažymėti, kad tokiai pozicijai pritaria ir didžioji dauguma Europos Parlamento narių. Tikimės tvirtesnių santykių ir bendradarbiavimo ateinančiais metais“, – laiške rašė A. Kubilius ir R. Juknevičienė.

EP nariai palinkėjo sėkmingos, taikios ir paveikios prezidento kadencijos.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: