“Ermitažas” plečia savo tinklą ir atidaro naują parduotuvę Ukmergėje

Šį ketvirtadienį, rugpjūčio 3 d., vienas didžiausių Lietuvos statybinių ir apdailos medžiagų bei namų apyvokos prekių tinklas “Ermitažas” atidarė naują parduotuvę Ukmergėje. Jos atidarymą paskatino praėjusių metų pabaigoje atidarytos Jonavos parduotuvės sėkmingi rezultatai ir pasiteisinęs naujas rajoninės parduotuvės formatas.

“Džiaugiamės, kad naujos koncepcijos parduotuvės pateisina lūkesčius – jos išsiskiria optimizuotu prekybiniu plotu ir labai gerai apgalvotu asortimentu, kuriame vyrauja populiariausios prekės. Ukmergėje atidaryta nauja parduotuvė yra kiek didesnė nei 3,5 tūkst. kv. m. ploto, kai tuo tarpu didžiųjų miestų parduotuvių plotas yra nuo 9,5 iki 13,5 tūkst. kv. m. Siekiame, kad tokiose rajoninio tipo parduotuvėse kaip Ukmergėje atitiktume klientų poreikius ir suteiktume jiems galimybę patogiai įsigyti būtiniausių prekių,” – teigia “Ermitažo” generalinis direktorius Marijus Kriščiūnas.

Naujo formato parduotuvės yra tik viena iš “Ermitažo” įgyvendinamų naujovių. Netrukus planuojama pradėti rekonstrukcijas Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos didžiosiose parduotuvėse: bus atnaujintas prekių išdėstymas bei ekspozicijos, įvestas nauja nuorodų sistema, leidžianti greitai rasti ieškomą prekę net ir didžiausioje parduotuvėje. Šiuos pokyčius planuojama įgyvendinti palaipsniui per ateinančius dvejus metus.

2016 m. “Ermitažo” įmonės grynasis pelnas išaugo 5 kartus ir viršijo 3 mln. eurų. Įmonės apyvarta praėjusiais metais sudarė 77,8 mln. eurų – 9,2 proc. daugiau negu 2015 m. Tokią sėkmingą plėtrą lėmė ne tik bendras sektoriaus augimas, bet ir aktyvūs “Ermitažo” pardavimų skatinimo veiksmai. Šiuo metu prekybos tinklas turi 7 parduotuves visoje Lietuvoje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: